Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A "fű", mint drog, milyen...

A "fű", mint drog, milyen káros mellékhatásokkal jár?

Figyelt kérdés
ki szeretném próbálni, de először mindent tudni szeretnék róla.
2009. ápr. 28. 13:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
56%
annyi eszetek van mint egy birkának, az első válaszoló csajnak igaza van, a fű káros és egy nagy rakás sz@r, nektek is elment már az eszetek tőle. nézzetek körül, akik rendszeresen füveznek azok mind senkik, egyik sem viszi semmire, sz@rházi az összes. ott van a sok értelmiségi milliomos meg milliárdos, egyik sem drogozik (nem a sztárokra gondolok, hanem akik az eszükkel keresték a pénzt). Szerintetek az nem elég káros ha szétb@ssza a hímivarsejteket és nem lehetnek gyerekeitek? (bár az ilyeneknek minek). Ebből az egész kábszeres hülyeségekből egyedül a dílereknek van hasznuk. csomó embert láttam már a halálba menni a drog miatt, nem közvetlenül a káros hatásai miatt, hanem mert mondjuk nem tudott fizetni aztán megölték vagy épp ő lett öngyilkos még mielőtt más végzett volna vele. Egyik ismerősömnek pillanatok alatt 2 milliós tartozása lett. Én nem ajánlom senkinek hogy a droggal bármilyen kapcsolatba is kerüljön.
2010. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
81%

kettővel előttem leírta a srác hogy vele mi a helyzet, 30 éves és márt tönkrement az élete. Megérte??


soha nem lesz semmije mert ahogy olvastam semmi végzettsége sincs....

2010. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 MiCon válasza:
82%

Na ez az, hogy egy 8 általánossal rendelkező skizofrén, depressziós válaszának hisztek, aki mindent a fűre fog, vagy egy diplomát szerzett, boldog családban élő rasztának?

Mert van olyan is.

A skizofrén jó hogy mást akar hibáztatni azért mert tönkre ment az életed.

Senki nem mondta, hogy szívj egész nap.

Nem kell egész nap szívni.

Ha úgy van pénzed, meg buliznál egyet, akkor mehet...

Csak ne keverd szeszzel mert össze hányod magad...

Amúgy ne úgy állj hozzá, hogy én ezt most kifogom próbálni, hanem ha egyszer úgy kerülsz vele kapcsolatba, akkor próbáld ki.

Nem kell tervezni, de jó ha ismered.

Lehet lepontozni, de gondoljátok végig, hogy egy depressziós alul iskolázott személynek hisztek (akinek a story-ja kamu), vagy az 1 millió embernek Magyarországon aki teker, és mégis normális életet él.

Higgyétek el, ha valakiben benne van, a skizofrénia, és a depresszió, az egész életében szerencsétlen lesz, és valami elő fogja hozni, lehet az az alkohol, a fű, de akár egy szakítás is.


BÉKE

2010. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
100%

Hali!


Érdekes volt visszaolvasni a kommenteket. Én ezt a kis "kender könyv"-et ajánlanám:

[link]

Ezért nem is írok regényeket. Minden benne van, amit mondanék és ami az igazság.

De igazat adok az előttem felszólalónak is.

Nyugodtan próbáljátok ki a zöldet, nem rosszabb, mint más könnyű drog (cigi,kv,alkohol). Csak ésszel kell kezelni, mint minden mást az életben.


Minden jót, egy két diplomás, volt raszta ^^

2011. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
0%

muszáj volt irnom valamit mert nem birtam tovább...

az elsÖ válasz az nem h nem igaz csak egy kicsit tulzás.az eberek akiknem probálták még azt hiszik h hü de nagy valaminmert drog... én is igy voltam amig ki nem probáltam és semmi jeletÖssége.én külföldön élek tanulok 17 éves vagyok és akkar ellen´ñereh nem az anyanyelvemen tanulok semmi gond nincsa jegyeimmel és én is szivom söt... néha ha tépsz és ugy ulsz le tanulni könnyebb ismert amikor szivsz ez a paranoia amit irnak sokat elöjön de ebbe semmirossz nincs.A függövé válás az attol függ h neked jo élmény volt vagy sem... de én már 3 éve szivok és nem áltam függövé... csak tudni kell h mikor és hol...pl suli elött óirákba jobb ha nem , mert el is álmosodhatsz, vagy nem vagy képbe orán a dolgokkal emrt elkalandozol a gondolataidban és ez nem tul jo...utána már iskola után amikor tudod h már nem fogsz orára menni semmi rossz nincs benne.és attol h szivsz nem vagy se butább se semmi ugyanolyan ebmer vagy csak neked teccik ezaz érzés... szerintem ha kiprobálod semmi bajod nem lesz :) meg van egy barátnöm aki sziv és annyira jok a jegyei h azt fontolgatja h egyetemre megy jÖvÖre... csak h lássátok h ajegyeket nem befojásolja...ami azt befojásolja h tanulsz vagy sem az te vagy csak a marihuana hatása alatt.pl ha szivsz sokszor nincs kedved semmit csinálni mármint semmitamihet meg kell mozulni és igy inkább gépezel elalszol de ha ezt legyözöd nincs semmi gond... és mdnom én spanyolba lakok ahol minden másodig ember sziv. sokszor a szülök is és a gyerek is de semmi rossz nincs a neveltetésébe normálisan jo tanulo stb. egy tény ha tul sokat szivsz egy jo idö után jelentkezhetnek a tünetek hogy agressivabb vagy.hamarabb mérges leszel...hát eggy igy tömören mert erröl aki kiprobáltam oldalakat tudna mesélni h milyen dolgok történtek vele...

jah meg sok heleyen láttam ezt a halucinácios dolgot...megtörténhet az is de nem ugy mint a olyan erösebb drogok mint pl a gomba nah attolmár halucinálsz igen és akkor vannak még erösebbek mert agoba se a legerösebb... nah szoval elöfordulhat de csak anyhe pl h azt hallod h jött vki vagy mész az utcán és h9irtelen meglátsz vmit vissza nézel nincs ott de ez inkább csak a hatás alatti paranoia és néha vicces is tud lenni söt :D

hát ennyi de nekem ha azt modnják h abbakell hagyni´semmi baj... ez nem okoz erös függöséget sÖt még annyit se mint a cigaretta...ez csak ahogy modták elöttem h mint amikor megkiváncs valamit plegy csokit de ha tudod h nincs meg nem tusz venni nem betegszel bele...

2011. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
59%

jah és egy kistöenet amit elfelejtettem leirni...de ez nem a marihuana hanem hasis. aminek a hatása MAJDNEM ugyanaz...

szoval egy gyerek nagyon sokat szivott és egyszer csak teljesen paranoias lett azzal h ö egy narancs és ugyérezte h szedik le a hééját és elkezte ö maga leszedni a börét... utánn elvitték egy ilyen valami kezelésre és utánna amikor kijött a volt legjobb barátait se akarta látni csak azzal volt aki mindig vele volt h vigyázzon rá h nehogy vmi baja legyen... és ez igaz megtörtént.

Kölönben a marihuana jobb mint a hasis egéségügyileg is

1. mert a hatása gyengébb is, jobban bepunnyatsz(ami nem azt jelent h enm jo.)

2.amig marihuana természetes növény addig a hasis istentudja mik vannak benne (szoval valamilyen szinten egy méreg.)de nem ugy h kiprobálod és belehalsz :D cska jobban roncsolja aszervezetet...

nah ennyikomolyan :) ërtékeljétek kiváncsi vagyok a véleményekre :)

2011. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
54%

...az összes kreténnek aki füvezik, dohányzik, iszik:

"Én tudok jobbat mutatni ennél az összes szarnál." Nagyon rossz lehet nektek... sajnálom,hogy nem tudtok élni,és azt is,hogy senki nem tanította meg nektek a vágyat...az érzékeket..az érzelmeket...az inspirációt, motivációt..amit ezek nélkül is ki tudnátok hozni magatokból, hogy ezeket a plussz hatásokat elérjétek. Sorry, egy nem dohányzó,antialkesz, és nem fűves, nem drogos nő!!!! Aki ÉL...élvez... ezek nélkül...tanuljátok meg magatokban felfedezni, amit ezekkel a szarokkal tudtok csak elérni. és kedves kérdező, élj! Élvezz...borzold fel magad...nyiss,és akkor nem lesz szükséged másra...ugyanaz leszel, mégis mindennél több...energia, erő, erőszak, izgalom, vágy, szexualitás, képzelet, ösztön...ezek nélkül is......

2011. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
2011. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 beatrix01 válasza:
és azt meg kérdezhetem hogy mennyi pénzt vertek erre el 1 hónapban?
2011. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Ehhh...Norboc válasza:
hát figyelj számold ki 1gramm 2000Huf egy ritkán fogyasztónak elég fél egy alkolmra mondjuk heti egy szívás így 4000 akinek több kell van vagy 10000, de egy dohányosnak többe kerül a cigije.... szóval nemolyan nagy cucc amúgy meg a függőségre visszatérve, ahoz, hogy függővé válj kb. 1,5-2 évig folyamatosan minden nap kéne szívnod, és akkor is csak a tünetek jelennek meg, vélemyénemszerint télleg kársoítja vmennyire az agysejteket, de hát ahoz ku*va sokat kell szívj vagy 5 éven át minden nap....
2011. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!