Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez esetleg lehet tüdőrák?...

Ez esetleg lehet tüdőrák? Vagy az fiatalkorban annyira nem sok esélyel alakul ki?

Figyelt kérdés
Kérem, ne nevessetek ki stb, 15 éve vagyok, 2.5 éve cigizek ( nem, nem érdekel a lebaszás, ha ilyet gondolsz inkább ne is ird le ) és most nagyon köhögök, és fáj a mellkasom, meg a torkom, aszthmás is vagyok. Ez lehet megfázás is, illetve sok esély van a fiatalkori tüdőrákra? 1 éve voltam röntgenen, az nem mutatott semmit..
2012. febr. 9. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora csicska vagy. Legalább a következményeit tudnád. Most meg fosol a ráktól mi? Igen rákos vagy és levágják a lábadat te gyökér. Ennyi idő után nem lehetsz rákos, kb. 1% az esély rá...
2012. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jól írta a hallgató kolléga, ha röntgenen már kimutatható a rák, akkor már cseszheted. Ha nem operálható (és általában ritkán műthető), és nem alkalmazható célzott kezelés sem, akkor jó esetben egy-két éved van. Lesoványodással, csont-máj-agy áttéttel, mozgásképtelenséggel, éhenhalással, szívrohammal, keringés összeomlással végződhet, és általában nagy fájdalmakkal jár. Plusz számold hozzá a kórházba járás, kiesett munkaidő, ilyen-olyan tápszerek, kiegészítők és csodaváró gyógyszerek költségeit, valamint a hihetetlen megpróbáltatásokat és szomorúságot, amit ezzel a szeretteidnek okoznál. Nem hiszem, hogy megéri.
2012. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha abba hagyod a dohányzást, javulni fog az állapotod. A hörgőknek sem jó,ha asztmád van, felejtsd el a cigit.
2012. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!