Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan segíthet a leszokásban...

Hogyan segíthet a leszokásban egy könyv? (Allen Carr)

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy sokaknál bevált Allen Carr könyve, elolvasták és le is tudtak szokni a cigiről. Hogyan? Mit tud az a könyv, hogy 20 év után simán leteszi az ember a cigit?


Le szeretnék szokni... 28 éves vagyok és reggelente kiköpöm a tüdőm. :( Szeretném felnevelni még a fiam, nem pedig kórházi ágyon tengődni majd 40 évesen.


Többször próbálkoztam a leszokással, simán félretettem, borezonanciás vacakon voltam, agykontrollt is bevetettem, de úgy érzem én nagyon szeretek cigizni, nekem ezek egyike sem vált be még sajnos.


Most már így 14-15 év után elegem lett, az 1. emeletre alig tudok feljönni, nehezen kapok levegőt, le akarok szokni!!!


Van tapasztalatotok a könyvvel kapcsolatban? Tényleg segít?

Esetleg más, amivel megpróbálhatom a leszokást?

Minden ötlet érdekel!!!


2012. máj. 7. 15:42
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Én 4 napja olvasom és a közepénél járok. Tegnap előtt még cigiztem, tegnap és ma már nem. Kívánni kívánom, kicsit futkos a nyál a számban, ha eszembe jut az íze, de eszemben sincs, hogy pl elmenjek venni, vagy kérjek egy ismerősömtől. Reggel kimentem futni a parkba és elkocogtam egy hajléktalan mellett, aki bagózott. Azt gondoltam, hogy én is ilyen nyomorult és igénytelen zombi vagyok, aki semmi mással nem tud foglalkozni, csak a pöfékeléssel és pont ilyen koszos és büdös is vagyok, mint ő, amikor cigizek. Szóval nem akarom, hogy az életemet így kelljen leélnem. Isteni volt két nap nem cigizés után úgy felkelni, hogy a nyelvem nincs a szájpadlásomhoz ragadva és kiszáradva, a tüdőm nem sípol és nem fáj, kipihenten kelek fel reggel és van erőm kimenni futni, aztán egy órát edzeni és hogy felháborodok rajta, hogy az ablakom alatt álldogál egy néni, aki tömi a fejébe a büdös bagóját és itt füstölög, a nyitott ablakon meg bejön a rohadt füstje a lakásba és azt gondolom, hogy "k...va bagós, miért nem tudja máshol szívni a büdös cigijét!!" :D és sok leszokási kísérletem volt már, de ilyen dolgokat sosem éreztem és gondoltam, csak mióta olvasom a könyvet :D
2012. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a könyv.. Elolvastam szép lassan, sőt mp4-re is felmásoltam a hangoskönyvet, hallgattam éjjel nappal, semmi értelme nem volt, ugyanúgy rágyujtottam :D Próbáltam rágózással leszokni az sem jött össze, szóval ez emberenként változó.Volt hónapokkal ezelőtt egy keményebb haveri összejövetelem ahol sikerült szépen berugni, úgyhogy vagy 2 napig hánytam, szédelegtem, nagyon rosszul voltam.. Nah ez 3 hónapja volt, azóta nem cigizek :D
2012. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

06-06 12:49 -es:


Majd évek múlva is ezt mond :))

2012. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Előző kettő vagyok.. Rá is gyujtottam mikor bnőm felidegesített ennyi volt.. :) Nekem nem jött be sajna:(
2012. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!