Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondjam anyukámnak hogy...

Elmondjam anyukámnak hogy cigizek? (többi lent)

Figyelt kérdés

12éves (lány vagyok)és már egy pár hónapja cigizek, anyukám viszont nem tudja ezért a cigit mindig eldugom a szobámban hogy amikor elmegy dolgozni majd elszívok pár szálat,viszont anyukám mindig kutakodik a szobában és félek hogy egyszer megfogja találni a cigimet, szerintetek elmondjam neki vagy még titkoljam pár évig? (anyukám és a 15éves bátyám is cigizik)

És léci ne gyertek azzal hogy szokjak le róla mert káros...ezt már sokszor halottam :)



2012. júl. 17. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Jó neked, hogy telik cigire...

Mielőtt a stikában cigizés miatt kárt csinálnál mond el neki.

2012. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Még nem érezte meg rajtad, a cigaretta szagot?
2012. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Ne szokj le rola! Tenyleg bizonyitottan karos, foleg ebben a korban, de egy hozzad hasonlo buta lany megerdemli, hogy tonkretegye az egeszseget!


Szal csak igy tovabb! ;) Anyunak ne mondd el meg, varj legalabb 15 eves korodig!

2012. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Mondjad csak, remélem jól pofán vág majd, hogy a fal adja a másikat.
2012. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

> szerintetek elmondjam neki vagy még titkoljam pár évig?

Szerintem szokj le róla mielőtt észreveszik.


> És léci ne gyertek azzal hogy szokjak le róla mert

> káros...ezt már sokszor halottam :)

OK. Akkor állj ki anyád elé, és mondd meg neki, hogy te is vagy olyan retardált mint ő, te is tüdőrákban akarsz megdögleni.

2012. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha már leszokni nem akarsz, avval a kemény egy hónapoddal, akkor legalább legyen annyi vér a .....-ban, hogy megmondod neki.
2012. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Isren örizz, hogy elmond neki. Inkább gyújtsál rá elötte.
2012. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
11%

írtad hogy a bátyád 15éves és ő is cigizik,anyud tudja??

Mert ha igen szerintem várj kb. 1-2évet ha a tesódnak is engedni hogy cigizzen szerintem neked is fogja!

2012. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Én anno amikor cigiztem ugy álltam hozzá hogy azért "jó" amig nem tudják mert igy annyival kevesebbet cigizek, mivel nem tudtam megoldani többet ha otthon voltak ök is én is. Miután megtudták utána ohatatlanul többet szivtam.

természetesen mindez nem 12 évesen volt hanem késöbb. 12 évesen cigizni szánalmas....

2012. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy mondd meg, és dehogy szokj le róla. Végre egy dolog, amit az eszedhez képest is, el tudsz végezni. És ha így folytatod, úgysem sokáig fogsz élni. De hát nem is kell. Ennyi ésszel.
2012. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!