Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondjam anyukámnak hogy...

Elmondjam anyukámnak hogy cigizek? (többi lent)

Figyelt kérdés

12éves (lány vagyok)és már egy pár hónapja cigizek, anyukám viszont nem tudja ezért a cigit mindig eldugom a szobámban hogy amikor elmegy dolgozni majd elszívok pár szálat,viszont anyukám mindig kutakodik a szobában és félek hogy egyszer megfogja találni a cigimet, szerintetek elmondjam neki vagy még titkoljam pár évig? (anyukám és a 15éves bátyám is cigizik)

És léci ne gyertek azzal hogy szokjak le róla mert káros...ezt már sokszor halottam :)



2012. júl. 17. 16:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

nem még nem érezte rajtam a cigi szagot mert utána mindig befújom magam parfümmel megmosom a kezem és rágózok


Igen tudja anyukám hogy a bátyám cigizik :)

2012. júl. 17. 16:39
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
XX|. század,én így szeretlek! 12évesen már cigiznek a gyerekek,több f@szt fognak mint kilincset. Kérdező:ne szokj le róla,halj meg tüdőrákban,megérdemled! Én tudod mit kapnék ,ha cigiznék 12évesen? Egy maradandó szemhéjfestéket apámtól a szememre,anyutól meg 2hónap szobafogság,nem kapnék zsebpénzt,és letiltanának mindenről. FEJLŐDŐ SZERVEZET VAGY AZ ISTEN B@SSZON MÁR MEG! A bátyám cigizik,titokban. Mert egyszer a barátnőm meglátta suliba jövet. 17éves.. Elég idegesek lettek a szüleim,csattant 1-2pofon. Te neked 20év múlva,ha így folytatod nem lesz jövőd,a pokolban fog a lelked égni! Majd 14évesen narkózol? Szégyelld magad hülye csitri! Lelehet nyugodtan pontozni..(Aki nem ért velem egyet)
2012. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
25%

szerintem mondd el ... jobban jársz és ne foglalkozz a sök gyökérrel aki szid amiatt hogy cigizel .;) a mai világban sokan cigiznek már és nem csak 12 évesen hanem már 10-9 ..visszatérve arra hogy mondd el már csak azért is.. mert legalább tudja hogy mennyit szívsz el.. mert ha kimész ugyanúgy hozzá jutsz a cigihez.. én elmondtam az ősöknek és nem tiltották meg.. velük cigizek.. hidd el jobb ősökkel cigizni ;)) haza mész nem kell parázni hogy megérzik és velük is rágyújthatsz..

ui.: szard le a sok gyökeret;)

2012. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem meg a 16-os válasz tetsziik;))xdd
2012. júl. 17. 19:30
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk (én+ikertesóm+húgom) anya már nagyon korán kerek--perec megmondta, 14 éves korunk előtt nem szívhatjuk, utána viszont nem szól bele. 14 évesen rá is szoktam, aztán elmondtam neki (jobban mondva rágyújtottam előtte). Nem tudom milyen viszonyban vagy anyuddal, meg hogy áll hozzá a dohányzáshoz-bár ha ő is cigizik, biztos meg fogja érteni. (Meg persze az se rossz jel, hogy a bátyádnak is engedi.)

Hidd el, sokkal nyugisabb, ha tudja és részéről rendben van, eleinte persze kicsit fura volt anya előtt rágyújtani, de hidd el, sokkal jobb a bujkálásnál az, hogy ha kifogy az öngyújtód odaállsz cigivel a szádban "Anya van tüzed?", vagy amikor anya utánam kiabált az elmúlt pár évben iskolába menet: "Kislányom, itthon hagytad a cigid!". Hidd el, sem én, sem a tesóim nem irigyeltük azt a barátnőmet, aki jó fél évig bújkált a szülei elől, miközben anya tőlünk kért tüzet. És idővel hétköznapivá is válik, már hosszú évek óta gond nélkül rágyújtok, miközben anyával beszélgetek, elvégre ezerszer látott már cigivel a kezemben. Ha úgy érzed vagytok olyan viszonyban, mielőbb vesd fel anyudnak!

20/L

2012. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen cigit szívsz? Fontos lenne a válaszod, mert az után tudok válaszolni.

2012. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
54%
16 éves vagyok. Kb 4 éve dohányzom. Keresztanyukám(keresztanyummal élek) már első perctől tudta, hogy cigizek de direkt ne szót. Viszont másfél éve először rágyujtottam elötte és megértette, emrt ő is dohányzik és lenyugszol tőle meg ilyenek... :) Szinertem meséld el neki :)
2012. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ű megérti majdHa elmondod neki őszintén valószínú
2012. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem nem azzal kéne felvágnod mások előtt hogy cigizel. Ha majd nem a szeleburdi család elolvasása lesz a legnagyobb stresszhelyzeted, hanem a harmadfokú 2 ismeretlenes egyenletek megoldása, akkor azt még megérteném.

Szerintem mondd el nekik.

2012. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!