Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemdohányosok! Válaszolnátok...

Nemdohányosok! Válaszolnátok a következő kérdésemre?

Figyelt kérdés

Szóval, mindig jöttök azzal a szöveggel, hogy "dohányossal csókolózni olyan, mintha kinyalnál egy hamutálat".

A kérdés: ki nyalt már ki közületek hamutálat? Mert gondolom, azoknak kell tudni, milyen ízű, akik már megtették.


2012. júl. 19. 00:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintetek most komolyan azt várja, hogy válaszra méltassam?
2012. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Barátaim között van néhány dohányos. Amikor némelyikhez közel megyek hát már a szájából áradó bagószag is hányinger keltően gyomorforgató ezek után inkább el sem képzelem milyen lenne ha megcsókolna. Azok, akik naponta több szálat is elszívnak hát vannak olyan büdösek, mint egy hamutál. Végül is senki nem fog rohanni minden egyes szál után fogat sikálni.


De tudod ez olyan, hogy, aki nem bírja a bagós embereket ne kezdjen olyannal mert csak vita van belőle.

Én sem kezdek dohányosokkal nálam ez kizáró ok de a barátaim azt csinálnak, amit akarnak végül is így fogadtam el őket az én döntésem volt. Nem hisztizek ha rágyújtanak mellettem végül is nem járunk együtt.

2012. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Pont elég, hogy a szaga olyan a szájának, mint a hamutálé. És igen, szagoltam már hamutálat, elég is volt!
2012. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

gondolom úgy, ahogy amikor valaki azt mondja, hogy "szar ízű", nem jelenti, hogy evett szart

szagból, állagból lehet következtetéseket levonni, illetve hasonlatként/túlzásként is lehet használni

még nem használtam vagy hallottam ezt a szöveget

egy dohányossal való csókolózás a listám elején áll, egy hamutál kinyalása legfeljebb csak utána, valahol a vége felé

2012. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Alaque ***** válasza:
57%
Ez egy hülyeség! Amikor még nem dohányoztam, volt olyan barátnőm, aki dohányzott, és semmi undorító nem volt benne. Aki igényes, rendszeresen mossa a fogát, annak a cigitől sem büdös a szája. Egyébként meg jóérzésű bagós hord magánál rágót.
2012. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt nem szoktam mondani, de dohányos pasival is csókolóztam meg nem dohányossal, és és föld a különbség a nem dohányos javára.
2012. júl. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert nekünk, nemdohányzóknak olyan. :P
2012. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a hamutálba is cigit raksz meg a szádba is, nem értem, egyáltalán hol a különbség?
2012. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Alaque ***** válasza:
41%
Ezek szerint azt sem erted, hogy miert nem mindegy, hogy a szopott penisz melyik vegen allsz. :p
2012. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
67%

Kedves Kérdező!

Most ezért le fogsz pontozni, de engem nem érdekel...Mivel a cigit a szádba berakod, és a szaga olyan büdös lesz tőle, mint a hamutálé (mellékinformáció: a hamutálnak lehet érezni a szagát még akkor is, ha nem akarjuk) , azt a következtetést vonják le, hogy az íze is olyan. Amúgy ha megnézet a mondat felépítését, rájössz, hogy HASONLAT!

"Olyan, MINTHA hamutálat csalnék..."

Tehát ennek a kérésnek a föltevése, teljes mértékben fölösleges, ha valaki gondolkozik előtte.


És amúgy meg... Mi van, ha valaki nyalt már hamutálat? Na? Az sem rád tartozik!!!!!

És ha nem tetszik neked ez a kis mondat, akkor.... NYELD LE! Szerintem van mindenkinek így is elég baja, és ha ennyire unatkozol, akkor létezik egy olyan dolog, hogy: KÖNYV!!!! Lehet, hogy ez nem elterjedt dolog a 21. században, de lekötheted vele magad. És ha még mindig unatkozol, akkor keress melót magadnak! Nagyon megtisztelnél nagyon sok embert, ha megpróbálnád értelmesebben lekötni a gondolataid.


Elnézést, ha megbántottalak, nagyon nem állt szándékomban, csak már hihetetlenül elegem van abból, hogy ilyen lényegtelen és értelmetlen kérdéseket tesznek fel. Még egyszer sajnálom.

2012. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!