Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnénk leszokni a dohányzá...

Szeretnénk leszokni a dohányzársról. De félek hogy elhízok, így is 10kg felesleg van rajtam. Kérhetek tanácsokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
elhatározás kérdése az egész. hízni csak akkor fogsz, ha pótcselekvésként chipset meg társait eszel. próbálj valamit mozogni, ha rád jönne a nassolhatnék, akkor inkább gyümölcsöt/zöldséget egyél.
2012. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamennyi plusz kiló akkor is rád fog menni, ha nem lesz semmi pótcselekvés, nasizás, és hasonlók. Nálam ez7 plusz 5 kg volt.

Igaz, hogy előtte nem gondoltam rá, mivel az a hölgy, aki erőt adott a leszokáshoz, nem szedett magára semmit.


Utólag rákérdeztem nála, ő már előre el kezdett odafigyelni arra, hogy mit, mikor, és mennyit eszik, napi rendszeres testmozgást, és amikor már ezek napi rutinná váltak nála, a dohány-megvonás miatt nem rakodtak rá plusz kilók.

Utólag megszabadulni tőlük nehezebb, inkább kezdd el az odafigyelést a leszokással együtt!!!

2012. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Igen,Én is úgy gondolom hogy még az elején elkezdek odafigyelni.Most 65kg vagyok,amúgy is tervben van egy kis diéta.Csak annyira félek mert 100kg-ról fogytam le és félek visszahízok. :( Nem lesz "megterhelő" hogy egyszerre diéta meg cigiről leszokás?
2012. dec. 28. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért az nem semmi, hogy 100 kg-ról leadtál közel 40-et.

Elárulod hogyan csináltad?

2012. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy klasszikus sikertörténet, mert vissza is szoktam, meg vissza is híztam. De én tavaly úgy csináltam, hogy előbb elkezdtem diétázni meg sportolni, és csak egy hónappal utána tettem le a cigit. Több mint 10 kilót fogytam az alatt a fél év alatt, amíg nem cigiztem:)
2012. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 valaki : ***** válasza:
Anyukám alapból azért kezdett cigizni,mert szerinte kövér volt, miután én megszülettem. Ennek 16 éve. Jó, először biztos jönnek sád plusz kilók, de miután a szervezeted hozzászokott ahhoz, hogy nincs cigi, szépen elkezdheted leadni. Szerintem hajrá,nem szép dolog az a füstös bűzrúd ;)
2013. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!