Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van rajtam felesleg kb 15 kg...

Van rajtam felesleg kb 15 kg izmot szeretnék növelni de nem tudom hogyan csináljam 1. MIlyen étrend és edzésprogram vagy először lekéne fogynom és ugy tömegetnövelni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben vagyok. Nekem a haverom ajánlotta, hogy igyak ganoderma kávét próbáljam ki. 3 hónapja csinálom és elég durva változásokat érzek. Neked is megadom az oldalát hátha érdekel, mert nekem nagyon bejött. :)

www.businesskave.dxn.hu

2012. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és te hogy kezdtél neki? volt bármilyen étrended? csak kardiót végeztél? a kávé milyen változásokat okozott?
2012. nov. 21. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Az étrendemen nem változtattam, hanem inkább sportolni kezdtem mellette aktívan. Futás + kávé kombinációt csinálok most és nagyon király :)
2012. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!