Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit érdemel ez a szülő?

Mit érdemel ez a szülő?


2012. dec. 29. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
ez nem a te dolgod, és nem is a miénk, mindenki foglalkozzon a saját dolgával
2012. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd,a videóban egy teljesen egyszerű,a miénktől távol álló kultúra látható.Ott ez még nem teljesen elrettentő,de nyilván szokatlan. Szörnyű hogy a gyerek ebben fog felnőni,és valószínűleg korai halálhoz vezet majd a függősége.De akkor most linkelhetnénk sokkal elrettentőbb dolgokat...
2012. dec. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem pontosan ugyanazt, mint aki folyamatosan azt ismételgeti a gyerekének ahányszor beszél vele, hogy:

"Hülye vagy kisfiam, ugyanolyan tróger mint az apád, soha semmire se fogod vinni az életben."


Vagy: "Engem is vert az apám, mégis ember lett belőlem"

Vagy: "Aki kurv*lkodik, ne csodálkozzon, ha b*gatják"


Tehát attól függ, hogy az adott kultúra mennyire tekinti ezt elfogadhatónak. Az ő dolguk. Szerintem mi foglalkozzunk a miénkkel, vagy legalább mindenki a sajátjával.


Szerintem.

2013. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!