Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kell szívnom nekem is a...

Miért kell szívnom nekem is a szomszéd cigifüstjét? Tudtok tanácsot adni, hogy ez ellen a passzív dohányzás ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Már egy öreg banya a szonszédom aki szívja, leszokni nem fog és el sem fog költözni. Nem hinném, hogy érne bármit is, ha szólnék neki, majd 75 éves. Leginkább az erkélyen szívja, így az összes füst a mi szobánkba áramlik be. Nem tudunk ablakot nyitni, de a konyhában is szokta szívni, úgyhogy a lakás másik oldalán sem lehet nyitva hagyni az ablakot. És szinte sosem alszik, reggel 6-tól éjfélig fent van. Tudok valami hivatalos szervhez fordulni? Tudtok valami jogszabályt, ami segítene. Írtam már dohányzás ellenes oldalaknak, egy írt vissza, de az sem volt segítség.
2009. szept. 8. 21:28
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Hát ez pech...Mi dettó így fogunk járni szerintem,most készülünk elköltözni más okból ugyan,és fogadok hogy mire elmegyünk megszűnik a probléma..
2016. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!