Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi értelme a füvezésnek?...

Mi értelme a füvezésnek? Miért füveznek egyesek ha tudják hogy börtön járhat érte?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta hogy lefekvés előtt jó mert jobban alszik tőle. Szerintem ha bevágsz 2 felest akkor is jobban alszol vagy ha megiszol egy üveg sört.

Ráadásul az alkohol nem illegális és nem szoksz rá ha néha megiszol egy kicsit.


2013. febr. 22. 10:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A fű eufóriát okoz (főleg eleinte). Egyszerűen ezért fogyasztják dacolva a mellèkhatásaival.
2013. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Mert jó.

Egyébként én inkább tiltanám az alkoholt és legalizálnám a füvet!

Hányszor hallottátok,hogy egy részeg ember megvert valakit,megölt valakit,megerőszakolt valakit,verte a családot stb...?

Hányszor hallottátok azt,hogy egy betépett ember agresszívvá vált?Soha az életbe nem fogtok ilyet hallani.

Az alkohol teljesen megváltoztatja nagyon sok ember személyiségét,mintha kicserélnék őket!(apám is ilyen,szóval tapasztalat)


Amiket a tévében látto,hogy füveztek és kiugrottak az ablakon stb...Azok nem füvet szívtak,hanem valami szintetikus retket!


Az alkohol tönkreteheti a belsőszerveket,a fű káros hatása elenyésző az alkoholéhoz képest!



Annak ellenére,hogy én inkább azt legalizálnám,nem szoktam füvezni.Nem vagyok semmilyen drog megszállottja sem,mielőtt bármi vád érne!

2013. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy nem lehet rászokni a fűre.Aki napi 5 cigit elszív,az esetleg...
2013. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

a marihuána, amennyiben hajlama van az embernek valamiféle mentális betegségre, azt könnyedén előhozhatja rendszeres fogyasztással. így lett nekem deperszonalizációs zavarom, és pánikbetegségem 22éves koromra... nos mikor rohamom van, és nem tudom kontrollálni a tetteimet, és esetleg valaki meg akar akadályozni a "menekülésemben" mert ilyenkor menekülök minden és mindenki elől, akkor a tettlegességig fajul a dolog. Vertem már meg munkahelyi biztonsági őrt, de családtagot is... tehát aki azt állítja, hogy fűtől senki nem lesz agresszív az egyszerűen buta és tudatlan.

Maximum azért legalizálnám, mert úgy megszűnne a fekete kereskedelme... de egy ilyen országban ahol azt sem tudják betartani, hogy 18 év alatt ne adjanak el alkoholt és dohányárut, itt nem legalizálnék semmit, sőt inkább szigorítanám a büntetéseket...

2013. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves utolsó,hogy megsértettem a kis lelkivilágodat!


Akkor kijavítom magam!A fűtől agresszívvá válók száma elenyésző az alkoholtól agresszívvá válók számához képest!

Rengeteg embert ismerek,de most hallottam ilyet először és még interneten sem olvastam eddig,hogy bárkinek bármi lelki baja lett volna a fűtől(pedig sokat olvasok a drogokról)Szóval én azért,nem lennék teljesen biztos abban,hogy attól alakultak ki ezek a betegségek!

Az,hogy valaki füvezni kezd,általában valami lelki nyomás,sok stressz stb eredménye.Tehát én inkább azon gondolkodnék,hogy mi válthatta ki nálad ezt a dolgot.Én szinte teljesen biztos vagyok abban,hogy egy régebben történt lelki trauma felszínre törésének következménye a pánikbetegséged!

Ezt arra alapozom,hogy egy nagyon jó barátom elveszítette az édesapját 12 éves korában,"alig" viselte meg a dolog.Teljesen elnyomta magában a dolgot és nem azt mutatta a külvilág fel,hogy neki most mennyire hiányzik.Élte az életét a megszokott módon.Eltelt 7 év és amikor szakított az akkora barátnőjével,kialakult nála a pánikbetegség.Ez nem a szakítás miatt volt,hanem akkor tört a felszínre a kiskorában elnyomott lelki traumája.

Kiderült róla,hogy pánikbeteg és azóta gyógyszeres kezelés alatt áll(most abba nem megyek bele,hogy ez jót vagy rosszat tett vele)


Szóval én még mindig azt mondom,hogy inkább füvezzenek az emberek,mint igyanak! Ismét kihangsúlyoznám,hogy én nem szoktam sem füvet szívni,sem más kábítószert fogyasztani!!

2013. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"Az,hogy valaki füvezni kezd,általában valami lelki nyomás,sok stressz stb eredménye"


itt megint tévedsz, füvezni haverok unszolására, szórakozásból kíváncsiságból szoktak elkezdeni... aki lelki nyomásra, stresszre szív először az nagy valószínűséggel nem fog soha többet, mivel a fűtől nem leszel sem boldog, sem nyugodtabb, a fű egyszerűen azt a tudatállapotot fokozza amelyben éppen vagy. Tehát a depis vagy, akkor csak depisebb leszel tőle, ha stresszel-sz akkor nagy valószínűséggel csak jobban belekavarod az agyadat a negatív gondolatokba.


Hogy kialakult nálam ez a két betegség, az okát is leírtam... genetikailag hajlamom volt rá, és a pszichoaktív drogok hajlamosak elősegíteni az ilyen bajokat idő előtt. A pánikbetegséggel nincs sok bajom, a deperszonalizációhoz képest semmiség. De a férfi zárton ismertem meg rengeteg skizofrént, pánikbeteget, és egyéb más mentális zavarban szenvedőket, akik mind csak marihuánát fogyasztottak nagy rendszerességgel.

Rohadtul tényleg sokat olvashattál a témában, hiszen wikipédia ami eléggé alap szerintem, is eléggé részletesen kitér a káros hatásokra.

Az utolsó mondatod, pedig, hogy HANGSÚLYOZOD, hogy te nem fogyasztasz füvet... akkor minek okoskodsz olyanról, amiről fogalmad nincs?

2013. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
0%
Mert kis fas**opó gyökerek. Szánalmas férgek. Semmi értelme az életüknek. El kéne taposni az összes ilyet.
2014. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Attól hogy az alkohol legális attól nem biztos hogy egészségesebb én naponta bereccsenek sör bor utánna meg a jó kis joint naponta kb 2g de a pia az jobban letud zülleszteni! s rászokásrol annyit hogy semmi bajom nincs ha nemtudok szerezni ha 3 hónapig nemszivok akk sincs semmi bajom !
2014. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Pisti9123

neked meg elnyomnák élőbe 1 bluntot a fejeden megnéznénk kinek az életének nincs értelme!

2014. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
anyád
2014. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!