Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet, hogy nem szokok...

Hogy lehet, hogy nem szokok rá a cigire?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve szívtam az első cigimet, utána nem sokkal ráálltam arra, hogy csak társaságban, vagy alkohol mellé cigizek, csak úgy otthon egyáltalán nem, és probléma nélkül képes vagyok tartani. Most épp 1 hete nem gyújtottam már rá, de nem is hiányzik feltétlenül... de van mikor 2 doboz is elmegy 1 héten.
2013. márc. 19. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
elárulom ,rá vagy szokva:) csak még nem nagyon. nem az a függő, aki aki minden nap cigivel kel, és megőrül ha nem jut hozzá kétóránként legalább egy szálra. próbálj majd cigi nélkül inni, vagy dohányos társaságban mikor mindenki cigizik, és még söröztök is mellé, mondd azt, hogy most próbaképpen nem cigizel 2hétig.. hiába van buli.. aztán majd eldől, hogy rá vagy-e szokva :D
2013. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy ha megkérdezhetem? Ha szoktál venni cigit milyen fajtát szoktál venni?
2013. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
18/F/Dunhill :)
2013. márc. 19. 13:37
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Én narancs pall mallt.

Örülj neki hogy nem tudsz rászokni, mindenki másképp reagál, van aki hamar rászokik van aki nem, így jobban jársz mert nem fogsz rászokni, nem kell kényszerből szívnod, te uralod a témát.

Kb hány évig szeretnél még rágyújtani.

F/29

2013. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg egyáltalán nincs semmi késztetés, hogy rágyújtsak, szimplán csak szeretek cigizni :D tudom, most mindjárt megkapom, hogy hülye vagyok, hogy csak emiatt szívom, de hát ez van :D egyébként kb addig szeretnék, amíg nem alapítok családot, mert rossz példát nem akarok mutatni a gyerekeimnek. Ha addig véletlenül rászoknék, akkor így is úgy is minden erőmmel megpróbálnám letenni :)
2013. márc. 19. 14:00
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem fogsz rászokni (két évig nem szoktál rá), jó a hozzállásod. Ha mégis rászoknál maradnál ennél a fajtánál? Mennyit szívnál naponta? Mióta szívsz dunhillt?
2013. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mióta cigizek azóta dunhillt szívok, szal maradnék ennél.
2013. márc. 19. 14:34
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted mennyit szívnál el naponta?
2013. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az hogy mennyit szívnék azt nem tudom, de 1 doboznál biztos nem többet, az is elég durva már 1 napra
2013. márc. 19. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Az a kérdés mennyire kötődsz a szertartáshoz lelkileg, mennyi ideig tudsz rágyújtás nélkül meglenni. Lehet te is kibírnád fél-1 évig is nélküle.
2013. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!