Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbáltátok már a marihuánát...

Próbáltátok már a marihuánát (ne a rendszeres fogyasztók írjanak)?

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kiváncsi, hogy vannak e itt olyanok akik tényleg csak 1-et elszívtak aztán kész. Milyen volt? Lett belőle baj? Mármint elütött közben egy autó vagy valami?:D Nehéz volt megállni a másodikat?

Gondoltam rá, hogy kipróbáljam, tényleg csak egyszer, nem vagyok hülye, nem akarok függő lenni, de nemtudom mennyire indít be a cucc. Cigit már próbáltam és a véleményem annyi róla, hogy undorító, káros, sose szívtam többet. Vizipipázni szoktam, de sose érzek késztetést arra, hogy na most nekem pippantanom kell, csak néhanapján tömök.. A marihuána csak a "rövid az élet egyszer mindent ki kell próbálni" filozófiám miatt érdekel, deazért azt mégse akarom, hogy mégjobban lerövidítsem :-)


2009. szept. 24. 16:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

én kétszer próbáltam, megtudom állni h ne szivjak többet :)

nem történt semmi baleset :d csak sokat ettem xd

2009. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
ez engem is érdeklene:D és amugy mennyibe kerül?
2009. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
érdekelne*bocsi : D
2009. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Anno középsuliban próbáltam, életem legrosszabb élménye volt, így eszembe sem jutott még egyszer rágyújtani.

Kíváncsi voltam, milyen, és úgy gondoltam, ha majd egyszer gyerekem lesz, és kérdez, tudjak mit válaszolni.


Borzalmas rosszul voltam, zenét hallgattunk (Pink Floyd: Money), én meg képeket láttam hozzá,hogy a Húsvét szigeti szobrok hatalmas régi kasszagépeket nyitnak, és csörög benne az aprópénz (magyarul hallucináltam)-akkor nem volt vicces :-)

Aztán rókáztam és vége lett, szerencsére.

Barátnőmnek bejött, vihogott, minden szép volt, ő azóta még egy kétszer rágyújtott, de függő nem lett.


Kipróbálni ki lehet,főleg hogy normálisan állsz hozzá

2009. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Utolsó(húsvétiszigetes): Hát ez nagyonnagy:D Akkor énmajd AC/DC - Money talks-t fogok hallgatni:D
2009. szept. 24. 16:50
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
még a 15ik után se fogsz késztetést érezni hogy megint.. annyi az egész hogy röhögsz szakadsz 1-2 óráig ásványviz legyen nálad ajánlom a zöldet enyhén szénsavas mert kiszáradsz meg a szemed vörös lesz ennyi , haluzni nem fogsz ez 99,9999% az ára 2-2,5 körül van de ez attól függ kitől veszed ha kezdő vagy lehet kapsz 0,5g oregánót :D
2009. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%

Én nem próbáltam még. Azt írod hogy a cigi rossz volt ezért nem próbálod többet. De mi van akkor, ha a marihónalja első próba után megtetszik neked, akkor nehéz lesz a legközelebbire nemet mondanod nem? Főleg akkor ha jóbarátok kínálják jó szívvel egy jó hangulatú buliban. És ha többször próbálgatod majd, akkor a természetes kíváncsiságoddal mi lesz? Ki kéne próbálni még ezt azt. Szóval könnyebben rááll az ember a többire is. Tudom hogy nem akarsz magadnak rosszat, és nem akarsz drogos lenni, de ez egy folyamat aminek a kapujában a marihónalja áll. Senki sem masszív heroinistaként kezdi. Nemrég beszéltem egy kedves barátommal aki füves cigizett, elmesélte, elnevetgéltünk rajta hogy persze nem komoly a dolog. Most mesélte hogy kipróbálta a hasist. Ok lehet hogy nem lesz belőle masszív drogos, de megadja magának az esélyt. És szerintem ezért nem érdemes kipróbálni, mert amíg távol tartod magad az illegális drogoktól addig egyiket sem próbálod ki, de ha az egyiket már igen, akkor a többi droghoz is közelebb kerülsz, és ha barátok ismerősök ajánlgatják a többi cuccot akkor már nehezebb ellenállni.

Üdv.

2009. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Okoskám a hasis majdnem ugyan az mint a fű csak a gyantát magát szívod és nem a virágzatot. A fű pedig NEM kapudrog ma már hál'istennek a drogprevenciós órákon is ezt mondják és nem a sok hülyeséget harsogják.

Bocsánat a kérdezőtől hogy itt okoskodok de muszáj kijavítanom a tudatlanokat:) A kérdésre nem válaszolok mert rendszeres fogyasztó vagyok kb. 5 éve és jéé még nem lettem heroinista és nem is álltam át keményebb cuccra.

2009. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%

Kétszer-háromszor történt meg és soha többet nem fog mert nekem sz.r :) és nem, nem lehet rászokni, max lelkileg, de úgy is elég sokat kell tolnod előtte

16L

2009. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
19%
18.13-as örülj neki hogy nem lettél heroinista, sokan azok lettek akik fűvel kezdték, és már régen meghaltak. Hogy nem kapudrog a fű?? Valakinek nem, de valakinek az! Amúgy jársz drogprevenciós órákra?? :DDDDDD
2009. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!