Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbáltátok már a marihuánát...

Próbáltátok már a marihuánát (ne a rendszeres fogyasztók írjanak)?

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kiváncsi, hogy vannak e itt olyanok akik tényleg csak 1-et elszívtak aztán kész. Milyen volt? Lett belőle baj? Mármint elütött közben egy autó vagy valami?:D Nehéz volt megállni a másodikat?

Gondoltam rá, hogy kipróbáljam, tényleg csak egyszer, nem vagyok hülye, nem akarok függő lenni, de nemtudom mennyire indít be a cucc. Cigit már próbáltam és a véleményem annyi róla, hogy undorító, káros, sose szívtam többet. Vizipipázni szoktam, de sose érzek késztetést arra, hogy na most nekem pippantanom kell, csak néhanapján tömök.. A marihuána csak a "rövid az élet egyszer mindent ki kell próbálni" filozófiám miatt érdekel, deazért azt mégse akarom, hogy mégjobban lerövidítsem :-)


2009. szept. 24. 16:36
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
100%

Hali!

Sztem az esetek többségében ez úgy van, hogy milyen lesz az első dzsó után a benyomásod. Általában az első után nem lesz hallucinációd vagy hasonló. Az előzőekben olvastam, hogy valaki rosszul érezte magát. Ez a mennyiségtől is függ, hogy mennyit szívsz, de az első pár ciginél tényleg ilyeneket fogsz érezni, hogy hevesebben ver a szíved vagy hogy elzsibbad a fejed. Én például a karomban éreztem mennyire gyorsan ver és én is megijedtem picit :D

De utána is szívtam még többször, de ettől még nem vagyok függő. Eddig kb 10-15x szívtam olyan havi szinten 1t.Talán egyszer képzeltem be dolgokat.

Amúgy a legjobb élményem mikor 2haverommal szívtunk és megszakadtunk a röhögéstől kb. 1órán keresztül nem bírtuk abbahagyni, hogy egymáson röhögünk :D Igen jó volt. De volt amitől bepunnyadtam és egy jót aludtam, szóval almatlanságban szenvedőknek ajánlom xD És volt olyan is, amitől hányingerem lett és nagyon rosszul éreztem magam :S

Nem vagyok függő csak ha van kedvem akkor szívok és nem mondanám, hogy "kapudrog" a fű, mert ha valaki keményebb drogokat is ki szeretne próbálni ahhoz nem kell éppen a füvel kezdenie. Ha csak kipróbálni szeretnéd azt mondom, hogy nyugodtan egytől még nem leszel függő. Persze ha nagyon tetszik akkor többször is fogod csinálni,ha szeretnéd.

Minden csak elhatározás kérdése. De ismerek olyan embereket is, akiket már csak az érdekel, hogy mikor szívhatnának újra. De kiemelem mégegyszer, hogy ez is ELHATÁROZÁS kérdése, mert ezek az emberek úgy DÖNTÖTTEK, hogy mással nem szeretnének foglalkozni és jobb nekik ebben az állapotban.

Ha pedig úgy érzed, hogy nagyon rákaptál a dologra és gondolkodsz a keményebb drogok kipróbálásában ajánlom, hogy nézd meg a Requviem egy álomért c. filmet. Garantálom elmegy a kedved mindenféle kemény drogtól.

Azt mondom, hogy inkább szívjon az ember, mint igyon, mert az alkohol kivetkőzteti az embert önmagából. Nem tudja a cselekedeteit kontrollálni,agresszívvé válik. A zöld inkább lenyugtat és "magadba" elvagy vagy elröhögsz :D Csak hát ennek meg az a hátulütője, hogy illegális. Bár az alkohol sokkal jobban tönkreteszi valaki életét mint a fű. Azt mondják a fű a tudatmódosító szer, holott szerintem az alkohol sokkalta megváltoztatja az ember személyiségét.

Ez az én véleményem ezt el lehet ítélni, de épp olyan voltam, mint sok ember, hogy elítéltem a zöldet. És még mindig azt mondom, hogy inkább szívjanak az emberek, mert ez bio, nem mint a sok szintetikus sz@rság, ha már választani lehet drog és drog között.

És ha kérhetem,akkor ha kipróbáltad írd már meg nekünk, hogy milyen volt :D

na béke

És ha kérhetem,akkor ha kipróbáltad írd már meg nekünk, hogy milyen volt :D

na béke

2010. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!