Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbáltátok már a marihuánát...

Próbáltátok már a marihuánát (ne a rendszeres fogyasztók írjanak)?

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kiváncsi, hogy vannak e itt olyanok akik tényleg csak 1-et elszívtak aztán kész. Milyen volt? Lett belőle baj? Mármint elütött közben egy autó vagy valami?:D Nehéz volt megállni a másodikat?

Gondoltam rá, hogy kipróbáljam, tényleg csak egyszer, nem vagyok hülye, nem akarok függő lenni, de nemtudom mennyire indít be a cucc. Cigit már próbáltam és a véleményem annyi róla, hogy undorító, káros, sose szívtam többet. Vizipipázni szoktam, de sose érzek késztetést arra, hogy na most nekem pippantanom kell, csak néhanapján tömök.. A marihuána csak a "rövid az élet egyszer mindent ki kell próbálni" filozófiám miatt érdekel, deazért azt mégse akarom, hogy mégjobban lerövidítsem :-)


2009. szept. 24. 16:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%
Áhh össze sem lehet hasonlítani. Részegen az emberek harsányak, rámenősek, gyakran bunkók és agresszívek. Ezzel szemben soha az életben nem láttam betépett agresszív embert, max. olyat aki ivott mellé. Betépve az emberek lazák, viccesek, szókimondóak de nem bunkók. Pont erre lenne szüksége ennek a nemzetnek.
2009. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én egyszer szívtam, megkínáltak a haverok egy marihuánás cigivel, elszívtam, de nem történt semmi, kicsit szédültem meg hányingerem lett, aztán elmúlt, meg nagyon marta a füst a torkomat.Többet nem fogok szívni, semmi értelme.

19f

2009. szept. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Én 4x próbáltam. Első - semmi; második - rettenetes testi fájdalmak, de semmi hallucináció, 2 óra alvás és minden rendben; harmadik - semmi; negyedik - na ez már hatott. Abszolút negatív élmény. Félelmetes volt. Azt éreztem, hogy egy végtelenül parányi része vagyok az univerzumnak, egy mindenféle külső ingertől mentes, kietlen terepen. Ja és ez a valóságban kb 10 perc lehetett, én pedig több millió évnek képzeltem. Ez valami személyes perverzió, de utólag nem sajnálom hogy megtörtént, bár akkor nagyon szar volt. Többször ki nem próbálom, az fix.
2009. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a baj, hogy az embereknek egy részének csak az alkohol létezik, mint drog és mindentől azt a hatást várják. Ha utána olvasgatnának és kérdezgetnének kicsit a dolgoknak mielőtt tépnek nem éreznék kellemetlennek az "univerzum apró része vagyok" élményt, hanem kifejezetten kellemes lenne. Nekem az első azt a flesst adta, hogy egy bazinagy burokban, elzárva a külvilágtól, csak ha kommunikálok az emberekkel akkor keletkezik egy kis lyuk., amin ki tudok beszélni. És tényleg láttam a burkot. És baromira élveztem mert tudtam hogy olyan jön majd ami meg fog lepni így meglepődtem és nem megijedtem. Istenkirály volt :DDDD
2009. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16:59es válaszoló.


Akkor az ember soha ne igyon semmi alkoholt, mert masszív piás lesz belőle?


Kéremszépen. Durván 6éve fogyasztok Cannabis származékokat. Sem testi sem szellemi sem lelki leépülést nem tapasztalok magamon. Egyetemre felvettek, a középsuliban szinte végig szívtam..... akkor mi itt a probléma?


Jah és épp a Pink Floydtól a Money-t hallgattam, amikor beléptem ide. Valaki említette az elején ezt a számot. Imádom az ilyen véletlen egybeeséseket :P :D

2009. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondok még jobbat. Tavaly az egyetem mellett (azt még nem fejeztem be) egy szakmát is elvégeztem pedig én is kb. 5-6 éve szívok gyakran napi rendszerességgel. Remélem ez tükrözi a leépülésemet meg a kialakuló heroinfüggőségemet..Pffff
2009. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%

Szia!

Én tegnap próbáltam ki először, és nem akarlak elrémíteni, de nekem elég rosszul sikerült.

Szívás után köbö 3 percel éreztem hogy elkezd zsibbadni a kezem. Felálltam hogy megmozgassam magam, de nem hagyta abba :S

Elkezdett zúgni a fejem, és nagyon rövid idő alatt, teljesen máshogy éreztem magam. A szivem felgyorsult, a látásom romlott, ideges voltam, azt hittem szívrohamom van, azt hittem mindjárt meghalok, haza akartam menni.

El is indultam, de egy forgalmas 2 sávos úton kellett volna átmennem, és nem akartam h elbasszon az autó, szóval vissza mentem, és mondtam nekik hogy vigyenek haza, hívjanak mentőt, vagy akármi, nagyon fostam.

Elég nagy hülyeségeket is beképzeltem, de ezt most nem írom le. Ők csak nevettek, ez megijesztett, de végülis elinú1tunk haza. Kb 10 perc múlva kicsit jobban lettem, leültem. Mondhatni megnyugodtam. Azt éreztem hogy rohadtul le vagyok lassulva, a szemem ugrált, szóval ha mozgattam, kb minden 2. másodpercre reagált. Érdekes érzés volt, de NEM ROSSZ! És nagyon fáztam is :D Mert én hülye pulcsiba mentem ki... de ez nem tartozik ide...

Fura érzésem volt, láttam az utcán pár lányt, és simán úgy éreztem, hogy oda mennék, akármit csinálnék, szóval a gátlásaimat levetkőztem. De észbe kaptam, és nem vártam meg mit csináltam volna, haza botorkáltam.

Hál istennek anyám nem volt otthon, szóval ledőltem d.u 5 kor és másnap reggel 06:30 kor keltem.

Ekkorát kb még soha nem aludtam.

Nem hagyott nyugodni, és neten utánna néztem, hogy mégis mi a tök volt ez velem. Pánikroham. Túlzott mennyiségű fűnél, kezdőknél előfordulhat az ilyen, valamelyik oldal írta.


Így utólag azt tudom mondani, hogy tuti függ a hatása a kedély/lelki állapotodtól, de ez nekem annyira megrázó élmény volt így elsőre, hogy egy ideig tuti nem próbálom ki megint. Nincs bennem késztetés hogy megint szívjak, nem érzek függőséget vagy akármit, emellett erős akaratú embernek ismerem magam. Azért próbáltam ki, mert hajtott a kiváncsiság, és körülöttem kb mindenki füvezik, és meg akartam/rom érteni, hogy mi olyan jó ebben.


Összegezve:

Én nem fogom neked ajánlgatni, szerintem egyszer nem halsz bele, ha mindenképp ki akarod próbálni. Szerintem mindenkire más hatással van, rám így, ezért nem is fogok rendszert csinálni belőle.

Ja és ne parázd túl ! :)

2009. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%

Hello!

Az előző vagyok. Még eszembe jutott egy két dolog.


Össze hasonlítva az alkoholt és a marit:

Amikor beszívva az úttest előtt rájöttem hogy nem kéne átmenni, ez nem biztos h full részegen is ment volna :P

Szóval tudtam döntéseket hozni, tudtam mi van körülöttem,

csak álomszerű volt az egész.


Egy két érdekes dolog még:

A szemem össze szűkült, és az istenért sem tudtam rendesen kinyitni xD Ez a betépett ember, egyik fő ismérve.

A hallucinációkról:

nem volt sok, csak pár apró hang.

De nem láttam rózsaszín elefántot vagy akármi ilyesmi :)

(én régebben így képzeltem el... :D)

2009. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Nagyon örülök hogy vannak még intelligens emberek akik normálisan tudják még értékelni, hogy mi történik velük, utána néznek a dolgoknak. És főleg hogy racionálisan nyilatkoznak a történtekről. A történeted a következőképpen szokott ezen a fórumon kinézni: Nagyon szar volt, majdnem meghaltam, ne próbáld ki!

Csak ennyit akartam, bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2009. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Próbáltam egy-két alkalommal az elsőt kivéve indulatból mert nem hatott. Nagy sz*r inkább beb*szok.
2010. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!