Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerinteted a cigi a mai árak...

Szerinteted a cigi a mai árak mellett luxuscikknek számít, vagy nem?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, ha az ember több mint a fizetése 10%-át rákölti, akkor főleg.

2013. ápr. 18. 16:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
de van az a dohányos, aki éhen hal, ha csak annyi pénze van. te gazdag családból jössz, nem tudod milyen, én már láttam olyat, hogy a 10éves gyereknek inkább nem volt vacsora, mert nincs pénz, de a szülők nagyban dohányoztak. igenis vannak ilyen családok, és ebből a tekintetből nézve legalább annyira destruktív a dohányzás a családban, mint ha drogoznának, vagy alkoholisták lennének. egyetemisták közt is látom, hogy csütörtöktől már nem eszik, szombaton megy haza, de az utolsó 800ft-ból, amiből még tudna enni 2 napig vajaskenyeret, inkább vesz egy doboz cigit, és majd eszik otthon hétvégén. ez csak kisebb gond, mivel itt nem mást éheztet, de vannak szülők akik már nemcsak ruhára meg tanulásra nem költenek a gyereknél, hanem kajára is minél kevesebbet, mert a cigi nagyon fogy, a pénz meg kevés.
2013. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Kinga1995 ***** válasza:
28%

Utolsó!

Az ilyen ember felháborító és gusztustalan, el kéne tõle venni a gyereket... Inkább cigizik, a gyerek meg szenved, ettõl hánynom kell...

De ez a kérdés megint elllenem szólt, ez a hülyegyerek prolinak nevezi a családomat, engem kommentekben buta libának, priviben igénytelen rbancnak, lepontoz akk is, ha hasznos választ adok, az anyámról pedig olyanokat mondott, amit sose bocsátok meg neki...

2013. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A kérdésben semmi sem utal rád szerintem, plusz a kérdező neve sem publikus, szóval nem tudom, hogy honnan szeded, hogy neked lett címezve.
2013. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Kinga1995 ***** válasza:
25%
Nézd meg a kommenteket. Ki volt éhezve a válaszomra+a kommentek stilusa (proli, elcigiz, stb). Fogadnék egy karton cigibe, h õ az ezer közül is megismerem...
2013. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Kinga, majd megnézem anyádat 20-30 év múlva, mikor már 50 év cigizés után fulladozni fog, meg tégedet 40-50 év múlva ;)
2013. ápr. 20. 15:09
 16/27 Kinga1995 ***** válasza:
35%

Kedves. Neked is hasonló jókat! :-D

De ugye eltaláltam ki vagy? ;-)

2013. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ennyire unalmas életed van, h Kingát kell b@sztatnod? Inkább azzal foglalkozz, h jobb ember legyél, ne ilyen csúszó-mászó. ;) Semmi közöd ahhoz, h mikor, hol, és mennyit cigizik! Hisz megteheti, azt csinál, ami neki jól esik... A te ugatásodra senki se fog felfigyelni, és szerintem te lennél az utolsó aki miatt életmódot váltana. Szánalmas, és irritálo amit csinálsz!

(Én napi 7-9 szálat szívok, mert van rá pénzem, és mert imádom, boldogságot ad! )

Le lehet pontozni... ;) 22/L

2013. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Prolik vagytok...
2013. ápr. 20. 20:17
 19/27 anonim ***** válasza:
Mi prolik termeljük meg a szaros kenyeredet, meg a csiperszuper gamer gépedhez az áramot. Úgyhogy kuss.
2013. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Kinga1995 ***** válasza:
28%

Köszi #17! ;-)

Szegény kérdezőnek bejövök és ilyen óvodás módon próbálja kimutatni.. xD

Am nem válaszoltál a kérdésemre, h tényleg te vagy az, akire gondolok? (Bár a stílusod alapján ezer százalék, sajnos sokat beszélgettem már veled xD)


Tényleg ismersz más szót, azon kívül, h proli? Ja igen! Liba és elcigiz...


Csak egy picit van elszállva magától a mérnök úr, ha nem viselne álmában biztonsági övet kirepülne az ágyból.

Egyszer ha addig élek is összehozlak a sógorommal. :-D Diplomás gépészmérnök (BME), a kelenföldi erőműben dolgozik, mégis emberszámba veszi a fodrász anyámat, a marketing és reklámügyintéző nővérem, meg a közepes tanuló húgát..

Nem nevezett még prolinak se libának egyikünket sem, mondjuk hülyén is nézne ki, már-már családtag :-D

2013. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!