Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerinteted a cigi a mai árak...

Szerinteted a cigi a mai árak mellett luxuscikknek számít, vagy nem?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, ha az ember több mint a fizetése 10%-át rákölti, akkor főleg.

2013. ápr. 18. 16:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

most nem azért, de miért családfákat elemezgetünk?:D mindjárt én is leírom, hogy az elmúlt 5 generációban ki mivel foglalkozott a családomból :D

ui: melyik városban fodrász? le kéne vágni a hajam sürgősen, de nem tudom kihez menjek. nem vagy debreceni?:D

2013. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Kinga1995 ***** válasza:
60%

Mert hidd el, h bántó az, h õ egyetemre jár, akinek meg keveaebbb ész jutott (közepew tanuló voltam mindig, pont mint a nõvérem, vagy anyu) az rögtön proli meg liba...

Ugyanúgy emberek vunk sztem.

Sajna nem debreceniek vunk :-D De voltam már ott szép város :-) De az én hazám Ùjbuda :-P

2013. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Olyan szánalmasan le vagyok korlátozódva a társadalmi rétegek között, hogy ti nem prolik vagytok, hanem közönséges és szürke magyar állampolgárok, akik nem osztanak sem szoroznak, olyan jelentéktelenek.
2013. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kinga, a helyesírásod no comment...
2013. ápr. 21. 19:42
 25/27 Kinga1995 ***** válasza:

Telefonról írtam. Kevés tanulmányi sikereim egyike egy alsós helyesíróvetseny volt (harmadik hely).

Még mibe akarsz belekötni? :-)

2013. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Felőlem aztán szívják nyugodtan. Amíg a sok ... cigizik és beteg lesz, legalább van munkám.
2013. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Na, ezen jól összekaptatok.

Cigi luxuscikknek számít. Nálam is, pedig nem vagyok csóró.

Sajnálom is rá a pénzt, de a másik meg az, hogy szeretek cigizni. Reggeli kávé, cigi.. Már leszólják aki szívja.

Már nagyon sokszor akartam leszokni. Akartam? Hát, ha igazán akartam volna, akkor sikerül.

Most megint próbálkozom, de amit szeret az ember lánya, arról nem szívesen mond le. De most muszáj lenne, több doki javasolta. 30 év után? ..Hosszabb lesz az életem, talán, de szarabb is cigi nélkül..Ha megbírom állni, hogy ne gyújtsak rá. :((

2013. ápr. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!