Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizipipa káros? Ha igen...

A vizipipa káros? Ha igen akkor milyen kárt okoz a szervezetben és mi benne káros?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
én szoktam, nem annyira káros mint a cigaretta, de attól még ésszel!
2009. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

hát valószínű pár évvel korábban halsz meg, gyengíti az immunrendszert, az érrendszert, természetesen károsítja a légutakat, a tüdőt, tehát copd, rák is ott figyel, meg ilyen rideg dolgok.

pálcát kell törtni az egészség, és az élvezet fölött. vagy-vagy, a kettő együtt nem megy. :)

2009. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen ez tény, a cigihez képest olyan egészséges, mint a hegyi levegő. és tényleg nem csillapítja a nikotinéhséget, én csinálom mindkettőt.
2009. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem fogunk minden nap válaszolni UGYANARRA a kérdésre!!!!
2009. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha beleülsz akkor szétrepeszti a végbeledet az meg káros!!!


Vizipipa helyett szivjál kipufogócsövet !!!

Az nem káros mer van rajta katalizátor!!

2009. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0.5 nikotin és kátrány 0 , aki pipázik ,tudja h közel sem olyan káros ,mint a cigaretta. nézd meg a dohányt amit beleraksz pl (boltban kaphato gyümölcsdohány;)meg amiután elszivtad, leégett, tisztitod, nézd meg a vizet: sárga ! nahvajon miért.. ?:D meg eleve hideg füstöt szivsz be.. és persze függöséget okozhat ! ugyanugy, mint a kávé, csoki.. ;D
2009. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-3 hét s nekem is lesz egy! leszaroom h káros-e !!!:D
2009. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!