Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most szivtam el utolsó cigim,...

Banderasz094 kérdése:

Most szivtam el utolsó cigim, úgy döntöttem le rakom 3,5év után, szóval mien elvonási tüneteim lesznek?

Figyelt kérdés
Nagyon akarom hogy lerakjam,akarat erő az van bőven,most már kidobtam a cigimet,dohányomat nem akarok többé,nem is fogok! Nos azt szeretném kérdezni hogy nehéz légzés stb,szóba jöhetnek az ienek leszokásnál? Mert én ugy tudom igen.És még a másik hogy mivel helyetesitsem a mozdulatokat,vagy kajázzak valami mogyoró félét?
2013. szept. 7. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szotyizz!Nekem ha van 3 zacskó szotyim addig nem gyújtok rá amíg el nem fogy.Nagyon jó,tényleg segít.
2013. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én most fogok rágyújtani.
2013. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Juj de szemét vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedélyesen fogok pöfékelni... jaj de jó lesz, megyek is az udvarra.
2013. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
EGyébként az a gázhogy ilyenekkel nem idegesitetek :D Akarat erő az van,már lassan 1órája nem szivtam semmit,mert már nincs is mit :D Csak igy beugrott,hoppá nem kéne cigizni,oké,akkor nem,és még esélyem is van rá,csak 19éves vagyok,szóval ;)
2013. szept. 8. 00:48
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

22 evig dohanyoztam, egy pokol volt leszokni, es meg most sem biztos 13 ev nemdohanyzas utan hogy nem mennek vissza ha egyszer ragyujtanek

19 evesen ha aba tudod hagyni, hagyd abba.

Akarmilyen elvonasi tuneteid lesznek, kicsit sem leszenk olyan borzasztoak mint 22 ev dohanyzas utan

2013. szept. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Idegesség, orális kényszer, hányinger, amik jellemzőek. Rágóval óvatosan, mert a benne lévő édesítő szer hashajtó nagy mennyiségben, nem tudod majd, miért van hasmenésed.
2013. szept. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat,és már 13 órája nem gyujtottam rá kb,ezelőtt ha ennyi ideig nem cigiztem,nagyon agressziv voltam,most nem is kivánom semmi :D Nagyon remélem hogy ez igy is marad :)
2013. szept. 8. 12:19
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,de elvéreztem xD Leszarom,majd meg öl a cigi ha akar,ha nem akkor szerencsém van :) Súlyos düh kitöréseim vannak ha nem cigizek :D
2013. szept. 9. 17:10
 10/12 anonim válasza:
Aki nagyon akarja le is rakja.Majd amikor lesz valami bajod,akkor gondolkodj el amit mondtál hogy "leszarom majd megöl a cigi ha akar,ha nem akkor szerencsém van" akkor már hiába bánkódsz hogy mért nem raktad le amikor még lehetett volna.
2013. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!