Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokni Herbál "cigiről"....

Leszokni Herbál "cigiről". Van itt olyan akinek sikerült?

Figyelt kérdés

Most elddöntöttem (sokadszorra) hogy vége, nincs több herbál... Nem jó, elbutít, betompulok tőle, ha elfogyott, mindig jön a bűntudat hogy ezt most miért kellett, miért nem tanultam inkább, miért dobtam ki erre a pénzem.. De sokszor mintha magától mozdulna a kezem és nyúlok a cuccért, vagy végig azt ismételgetem magamban hogy nem, nem nem, nem veszek több herbált, de mire észbekapok, már nem a hazafelé tartó buszra szállok fel, hanem arra, amelyik a herbálos bolthoz visz..

Egyszer már leszoktam a dohányzásról is, tudom hogy nem lehetetlen, de jól jönne némi támogatás, vagy bíztató szó olyanoktól akiknek már sikerült!

Úgy gondolom ezek a legális herbál cuccok sokkal addiktívabbak mint amilyen régen pl a fű volt. Ti mit gondoltok erről? Van itt valaki, aki esetleg szintén le akar szokni egy életre ezekről a hülye legál drogokról?

Ha igen, írjatok, együtt biztos könnyebb!



2013. okt. 28. 06:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Még egy szerencsétlen lúzer:)
2013. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 cli_hlt ***** válasza:
100%

Szia!


Használtam egy időben ilyeneket, és nem okozott gondot az elhagyása.


Sajnos tényleg sok beszámolót hallok arról, hogy az új szintetikus kannabinoidok erősebb függést válthatnak ki.


Nos, íme a támogatás:


Ezek a cuccok veszélyesek. Nem azért, mert tudjuk, hogy azok, hanem azért, mert nem tudjuk, hogy azok-e. :) Senki nem fogyasztott még a világon sok éven keresztül ilyeneket (na jó, mostmár talán akad 1-2 arc, de nagy mintán végzett kutatást még nem olvastam).


Nem tudhatod, hogy rákot okoz-e, teratogén-e (születési rendellenességet okozó-e), vagy ekőhozhat-e hosszútávon bármilyen más testi-lelki problémát.


A legnagyobb baj ezekkel a szerekkel, hogy nem emberi fogyasztásra szánták őket, hanem kb. sejtkísérletekhez / állatkísérletekhez lettek kifejlesztve a kannabinoid rendszer tanulmányozása végett.


Másrészt, ha lepontoznak akkor is: a fű biztonságosabb. Ha végképp nem megy... nos nem írhatom le mit lépj, mert az illegális. Furcsa mód.


Kívánok neked sok-sok erőt a leálláshoz.


Hopp, ez is eszembe jutott: [link]


Itt van egy nagyon jó 4 hetes önsegítő program (anonim, meg minden), próbáld ezzel. Nem kannabisz ugye, de majdnem ;)

2013. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Maradj a természetesnél papa :)
2013. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Mióta legális cucc a herbál??A herbál szintetikus anyaggal átitatott fű!
2013. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Legális mert nincs benne THC. Ha fű lenne, akkor miért kéne még szintetikus anyaggal is átitatni??? És akkor vajon miért árulhatnák a neten és üzletekben teljesen legálisan?

Ha még ennyit se tudsz a herbálokról, minek válaszolsz a kérdésre?? Keress olyan témát amihez értesz...


Második:

Köszi a honlapot, nem ismertem, de regisztráltam, kipróbáltam. Tényleg segít. Mostmár sokkal jobb a helyzet, igaz, azóta is elővettem a bongot, de jóval kevesebb alkalommal és már nem érzem azt a nagyon erős késztetést a betépésre :) Mondjuk lehet az segített, hogy elkaptam valami vírust és pár napig betegeskedtem, szóval nem hiányzott a drog.


Harmadik (?) válaszolónak: nem akarok természetest használni :) nem használok és nem is csinálok semmit, ami illegális és utána bajom lehet belőle a rendőrségen. Ez a személyes életfilozófiám, miután hetente 1x minimum hozzám csöngetnek be a rendőrök hogy engedjem be őket a házba. A szomszédaimhoz jönnek, akik dealerkednek a természetes cuccal. :) Szóval csak okosan :)


Szép napot mindenkinek!

2013. nov. 23. 09:32
 6/14 anonim válasza:
Én két évek herbált fogyasztottam napi szinten. Már két hete nem fogyasztok.. Csak elhatározás kérdése. Sok sikert a leszokáshoz.
2014. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 cli_hlt ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vagy, sok sikert! :)
2014. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lilipot15 válasza:

Leszokni, csak az tud, aki rávan szokva!


Én azért kezdtem el mert szakítottunk menyasszonyommal és nagyon magamba fordúltam,depi meg ilyenek. Haverom szivatott velem először ilyen szart azóta (3 már 3éve)én azóta is szívom! Ha leakarod tenni semmi egyéb nem kell csak akaraterő! Miután lekeartam raki egyszer és sikerűlt is 9 hónapra, szóval tapasztalatból mondom. Horror mennyiségeket szívtunk el rendszeresen 30-40 gram naponta!

2014. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Énis most akarok róla le szokni de én még csak 1 hete csinálom haverokkal szerintem sincs értelme é csak azért csináltam mert olyan haveri körbe vagyok benne de hát ez az én hibám de msot biztos többet nem fogok szivni egy jó darabig!!!
2014. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 flegmahhh válasza:
8/9 azt lehetetlennek tartom te baratom mar reg halott lennel...
2017. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!