Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokni Herbál "cigiről"....

Leszokni Herbál "cigiről". Van itt olyan akinek sikerült?

Figyelt kérdés

Most elddöntöttem (sokadszorra) hogy vége, nincs több herbál... Nem jó, elbutít, betompulok tőle, ha elfogyott, mindig jön a bűntudat hogy ezt most miért kellett, miért nem tanultam inkább, miért dobtam ki erre a pénzem.. De sokszor mintha magától mozdulna a kezem és nyúlok a cuccért, vagy végig azt ismételgetem magamban hogy nem, nem nem, nem veszek több herbált, de mire észbekapok, már nem a hazafelé tartó buszra szállok fel, hanem arra, amelyik a herbálos bolthoz visz..

Egyszer már leszoktam a dohányzásról is, tudom hogy nem lehetetlen, de jól jönne némi támogatás, vagy bíztató szó olyanoktól akiknek már sikerült!

Úgy gondolom ezek a legális herbál cuccok sokkal addiktívabbak mint amilyen régen pl a fű volt. Ti mit gondoltok erről? Van itt valaki, aki esetleg szintén le akar szokni egy életre ezekről a hülye legál drogokról?

Ha igen, írjatok, együtt biztos könnyebb!



2013. okt. 28. 06:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem még nem sikerült :(
2017. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 flegmahhh válasza:
100%
Utolsó sajna nekem annyit sikerült elérnem,hogy a HB ról átszoktam vissza a fűre...ezzel annyit értem el,hogy kb úgyan úgy függő lettem hiába meséltem be magamnak,hogy erre nem lehet ráfüggeni..hát sikerült,de olyan szinten,hogy nem tudok enni aludni tehát ugyan az mint ennél a szintetikus sz... amit nem értek mert a Herbál meg a fű máshogy hat rád...na mind1 annyi a lényeg,hogy nekem ez nem kell bár sokat olvastam utánna mert mégis kíváncsi voltam mivel ölöm meg magam,de kell a kutyának az,hogy ne tudjak aludni,enni,dolgozni 100%-osan hát kell a frásznak pedig nagyon jó,de az hogy így éljem az életem áhh inkább nem kell nekem.. 5 év után leteszem a blantot igen leteszem mert még jelenleg ott vagyok,hogy utolsó pakk aztán elmegyek csapok egy hatalmas bulit berosszulok aztán csákány nyugdíjba vonulok.Szép volt jó volt,de nem jött össze mert eddig áhh mondom együtt lehet élni vele melózok hétvégente bepirítok aztán ennyi...ahhha persze nagy ló....t még több igaz én 2 bagit szoktam magamra hajtanj reggel este,de ezsem jó ígysem jó ha meg elmegyek dolgozni vagy olyan helyre ahol nem szívesen mutatkozok tág pupillákkal akkor meg máris jön a szorongás a szarullét..ez nekem nem kell..figyelj ha volt elvonási tüneted..gondolom volt ami nem jó..hidegrázás,hasmenés,alvászavar,étvágytalanság rossz szájíz..stb én szenvedni nem akarok hanem ÉLNI ok nincs amiért ezt neked csinálnod kéne...én úgy voltam vele..mert nekem a családomba történt 2.hírtelen családtag elvesztés+barárnőm is akkor vágott padlóra.így azt hittem ez ok arra,hogy én ezzel éljek,hogy ne gondoljak azokra a keserves dolgokra inkább semmire..szóval ahogy szól a film címe "az utolsó belövés" jó barátom volt a Joint,de változik mindig minden és ezt sajnos elkell viselni ezért is maradtam benne a körbe mert akkor már nem akartam felnőni nem akarom,hogy a szüleim meghaljanak stb..tehát én ezzel valahogy egy kisvilágot hoztam létre a fejembe mert nem akartam,hogy változzanak a dolgok pedig mindig minden változik...ezért teszem le ami bekövetkezik az úgyis befog az idő lassítás mitsem ér..mert tényleg nekem egy olyan időkontinumot hozott létre a drog,hogy egy időburokban bevagyok zárva és semmi nem fog tőrténni velem...szerintem én agyilag ezért is ragadtam le már 5 éve..az agyadban döntsd el! A ráfordított pénzből ha férre rakod sokkal jobb dolgokat lehet csinálni mint,hogy az agyadat meg a szervezetedet tesued tönkre ezzel.Én elsősorban sok sikert kívánok bár mondom még énsem raktam le,de lefogom ez már 100% amíg nem késő...soha ne add fel soha,de soha.
2017. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi,most tartok az 5. napnál,annyira nem vészes mától,de pl tegnap szörnyű volt minden,pláne dolgozni.
2017. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 flegmahhh válasza:
KitartÁa!
2018. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!