Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van egy csaj, aki állandóan...

Van egy csaj, aki állandóan behúzza cigimet. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

szünetbe kimegyünk cigizni az udvarra és van egy csaj akinek szinte sosincs cigije(mondjuk ha van neki se hozza le) szóval lényeg hg állandóan ha rágyujtok ő oda jön és tartja kezét hogy adjak neki.:S olyan idegesítő.jó nem vagy én olyan mert ha sok lenne akk adnék neki.:S de már annyi jelzést adtam hg nekem is csak ennyi vagy annyi van és be kell osztanom meg minden.:S utálom az ilyen embereket.:S de azért nem akarok roszzba lenni vele mert jófej meg minden de akkor is.:S szerintetek mit csináljak hogy megértse???

bocsi hg kisregényt irtam de tényleg jo lenne már valamit kitalálni ez ellen:S


és normális válaszokat kérek!=]


23/L


2009. nov. 14. 14:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Figyeld hogy ő mikor gyujt rá,és te menj oda cigit kérni 4-5 alkalommal. Nem mondhatja hogy nem ad,hiszen te is adtál neki mindig. Hátha észre veszi hogy milyen érzés ha lenyulják.
2009. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!