Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van egy csaj, aki állandóan...

Van egy csaj, aki állandóan behúzza cigimet. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

szünetbe kimegyünk cigizni az udvarra és van egy csaj akinek szinte sosincs cigije(mondjuk ha van neki se hozza le) szóval lényeg hg állandóan ha rágyujtok ő oda jön és tartja kezét hogy adjak neki.:S olyan idegesítő.jó nem vagy én olyan mert ha sok lenne akk adnék neki.:S de már annyi jelzést adtam hg nekem is csak ennyi vagy annyi van és be kell osztanom meg minden.:S utálom az ilyen embereket.:S de azért nem akarok roszzba lenni vele mert jófej meg minden de akkor is.:S szerintetek mit csináljak hogy megértse???

bocsi hg kisregényt irtam de tényleg jo lenne már valamit kitalálni ez ellen:S


és normális válaszokat kérek!=]


23/L


2009. nov. 14. 14:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
öö hátjah:D normális esetbe igy kéne hogy megértse..XD mert ő egy kicsit olyan "sose sértödik meg" tipus:S
2009. nov. 14. 20:07
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
a szünetre csak 1 szál cigit vigyél le, és akkor neked is csak annyi van.
2009. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"állandóan ha rágyujtok ő oda jön és tartja kezét hogy adjak neki"

mint a pszichiátria :D:D:D

2009. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hát de most.:D ez igy van.:D nem tudtam máshogy leirni.:D nyújtja a kezét..XD
2009. nov. 15. 11:09
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd neki, hogy te se szarod a pénzt, vagy egyszerűen (ha jól emlékszem ezt már korábban írta előttem valaki) egy szálat vigyél le, és akkor neked se lesz több.

Ha pedig abból kér egy slukkot, vagy hogy szívjátok el felesbe, nos én az ilyeneknek azt szoktam mondani: "Egy egész cigit szeretnék elszívni..."

2009. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
heh köszii a válaszokat..:P majd kiprobálom:D
2009. nov. 17. 15:17
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vigyél egy bontatlan dobozt, mond neki, hogy mennyi lesz, várd meg amig kifizeti, add át neki, majd kérj tőle egy szálat.
2009. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Teljesen együtt érzek veled, én is ilyen voltam régen, mondhatni túl jótékony voltam, de muszáj volt észre vennem hogy aki jó fej és úgy viselkedik veled mint az állítólagos barátnőd az közel sem olyan jó fej. Az ilyen emberek nem figyelmesek és ahogy erre rádöbbensz egy cseppet sem fog zavarni hogy "bunkó" vagy. Mert nem vagy bunkó csak rádöbbensz, hogy nem mindent neked kell lenyelned.


A legegyszerűbb módszert ajánlom neked. Mondd meg neki, hogy te már eleget adtál neki és most már te is várnál valamit, mert egy barátság két oldalú dolog. Mellesleg minden előttem lévő kommentáló tanácsa is nagyon jó volt, azokat is nyugodtan megfogadhatod.


Nekem az osztálytársaim az algoflex M-emet nyúlták le mindig, nekem meg nem volt szívem nem adni, ha már fájt a hasuk, és csak úgy dobáltam ki az ablakon a 700 Ft-okat a gyógyszerre. Egyszer megmondtam nekik, hogy ne haragudjatok, de nem szeretnék többet adni mert már nincs pénzem!!! érdekes utána mindenkinek volt és ami a legfontosabb a haverjaim maradtak, kell egy kicsit éreztetni velük hogy mit is tesznek és egy pici szégyen érzetet sem árt kelteni bennük, mert ilyenkor fogják fel hogy mi is a helyzet. Sok sikert :)

2009. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

hehh=] köszi a választ:D

aztán majd igyekszem..:P

2009. nov. 24. 19:08
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi nálunk az szokás mondani: Megint csak a pofádat hoztad?
2009. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!