Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok biztató dolgokat írni?

Tudnátok biztató dolgokat írni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 5 éve dohányzom.. Napi 1 dobozzal elment.. Megfogadtam, hogy ma 15:00-tól nem dohányzom.. ezelőtt még soha nem próbálkoztam, most nagyon erős leszek.

Már elszívtam az utolsó cigimet..

Tudnátok ex cigisek vagy nemdohányzók valami biztatót írni? Vagy olyan praktikát, trükköket amik beváltak?

Ajándék lenne minden biztató mondat, mivel senki nem áll mellettem és nem hisz bennem.. Párom is láncdohányos..

Tényleg megköszönném :)



2014. jan. 2. 15:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy ha elszánt vagy biztos te fogysz győzni:)))
2014. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nagyon- nagyon aranyosak vagytok :)

5 és fél órája tiszta vagyok :P

Elkocsikáztam a media marktba vettem egy ps3-at és hozzá 78 játékot.. Ez azt hiszem le fog kötni...+ szotyik :D

2014. jan. 2. 20:21
 13/27 A kérdező kommentje:
nem hetvennyolcat.. 7-8 at :D
2014. jan. 2. 20:21
 14/27 anonim ***** válasza:
Az szuper ötlet! Hajrá :)
2014. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nézd meg a 2., meg a 3. videót(a pszichikai függőségen old sokat)

[link]


Én anno a folyamatos drágulás miatt tettem le nyáron, és meguntam, hogy mindig túráznom kell a trafikig. Illetve gondold el, mennyi mindent vehetsz magadnak havi 25-30.000 ft-ból :). Tedd félre azt a pénzt, és 1 nap, vagy 1 hét, vagy 1 hónaponta jutalmazd meg magadat.

2014. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 x) ***** válasza:
Általában ilyenkor nem is a cigi meg a nikotin hiányzik, hanem az, hogy a napi rutinod része. Most cigi nélkül kell csinálnod azokat a dolgokat, amiket eddig cigizés közben, előtt vagy után csináltál. Próbálj meg változtatni kicsit a napirendeden, mondjuk lefekvés előtti cigi helyett válts lefekvés előtti pohár vízre, illetve hagyd el azokat a dolgokat amiket cigizés közben csináltál. És ne nagyon olvasgasd a dohányzás rovatot, vagy bármi más cigizéssel kapcsolatos dolgot, mert meghozza a kedved a cigizéshez. :)
2014. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdezö??? drukkoljunk még?
2014. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet, sétálj, és a szotyi mellé tegyél nehezebben rágható nasit is: alma, zeller, vagy rágózzál.

Hajrá! Drukkolunk.

2014. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Kérdező!

Ha elszívtad az utolsó szál cigidet is, akkor hogyan kerül elő még egy szál? Ráadásul kiteszed szem elé, hogy még nehezebb legyen a dolgod? Nekem az írásod alapján ez inkább tűnik hirtelen fellángolásnak, mint komoly elhatározásnak. Amúgy sok sikert hozzá természetesen.

2014. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Szia pl:spórolsz,nem lesz cigi szagod így vonzóbb leszel,és ha kell a nikotin vegyél nikotinos rágót
2014. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!