Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok biztató dolgokat írni?

Tudnátok biztató dolgokat írni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 5 éve dohányzom.. Napi 1 dobozzal elment.. Megfogadtam, hogy ma 15:00-tól nem dohányzom.. ezelőtt még soha nem próbálkoztam, most nagyon erős leszek.

Már elszívtam az utolsó cigimet..

Tudnátok ex cigisek vagy nemdohányzók valami biztatót írni? Vagy olyan praktikát, trükköket amik beváltak?

Ajándék lenne minden biztató mondat, mivel senki nem áll mellettem és nem hisz bennem.. Párom is láncdohányos..

Tényleg megköszönném :)



2014. jan. 2. 15:17
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Jesszus, de édesek vagytok, hogy érdeklődtök és tanácsot adtok.. nagyon köszönöm. Roppant jól esik. :)


Bevallom nőiesen, hogy azóta egyszer rágyújtottam.. de azóta nem.. még mindig hiányzik.:( De rákaptam a cukros lötyik helyett a mentes vizekre és a kesudióra :)

2014. jan. 10. 00:53
 22/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, egész sokáig hiányozni fog. Eszedbe fog még jutni. De határozd el magad. Ne legyél a cigi rabja! Inkább a kesudió!!! :D


Hajrá! :)

2014. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

vegyél pár magazint abból a pénzből, amit igazából cigire költenél, nézz ki pár ruhadarabot/simnkcuccot (habár nem tudom ezek mennyire érdekelnek) és gondolj arra, hogy abból a 25-30.000 Ft amit eredetileg a dohányboltoknak adnál, vehetsz valami jó pólót/nadrágot/sminket. szerintem beválhat, ha az eredetileg cigire szánt pénzt másra költöd, majd miután teljesen leszoktál a cigarettáról, már nem is kell gondolkodnod azon, hogy mennyit is költöttél volna cigire.:)


motiváció: gondolj bele, miután leszoktál, és mész az utcán, milyen jó érzés lesz körül nézni, és látni, hogy neked bizony sikerült, viszont sok-sok embernek nem. Ez is bizonyítja, hogy ez egy igen nehéz dolog, viszont te erős vagy

2014. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Másik függőségem a szépségápolási szerek, szóval érzékeny pontra tapintottál :) Köszönöm a válaszodat :)
2014. jan. 10. 14:43
 25/27 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg ez a függöséged?
2014. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Talán abban, hogy feküdtem már kés alatt.. 100nál több parfümöm van, kb 40 különböző olajak az arcomra.. zsírok.. stb. Van egy külön szekrény a sminkjeimnek. Most azt hiszed, hogy túlzok, de nem :) De inkább ettől függjek, mint bármi mástól :D
2014. jan. 10. 14:54
 27/27 anonim ***** válasza:

Na szép vagy, és illatos ugye ? Semmi füstszag!

Gratulálok! Csak így tovább!

2014. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!