Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem inspiráló,...

Mondanátok nekem inspiráló, biztató dolgokat, hogy sikerüljön a fogyókúrám?

Figyelt kérdés
Kb. egy hét múlva valószínűleg megyek Balatonra, addig kéne kicsit diétáznom, nem durva a dolog, csak kicsit visszavenni az evésből, meg mozogni, csak egy kis inspiráció kéne, mert mindig találok kiskapukat, hogy ezt meg azt még meg lehet enni..
2011. aug. 6. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit mondunk. Rajtad az úgysem fog segíteni. Ha eddig nem szedted össze magad, akkor nem most 1 hét alatt fogod. Ez az egyik. A másik pedig, hogy ha eljön a nyaralás, akkor mi fog történni szerinted? Végigfalod és lustálkodod az egészet, aztán jövő nyárig eszedbe se jut, hogy eddz. Illetve eszedbe jut, de úgysem fogsz tenni semmit érte. Emberileg alkalmatlan vagy erre. Ez van.
2011. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen!



Ne zabálj


beeeeeee!

2011. aug. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon sokáig így voltam ahogy te,aztán már az 1000. "majd hétfőn elkezdem a diétát,de ma még tartok egy zaba napot" után elegem lett,kész,itt a vége!!!Minden fejben dől el,közhely,de nagy igazság.Meg az is motivált persze,hogy magamnak meg akarok felelni,mert nem vagyok magammal elégedett,ezáltal nem is vagyok túl magabiztos,de ha lefogyok,és bomba alakom lesz,sokkal több önbizalmam lesz,felmerek venni miniszoknyát,csini ruhákat,forró nacit.Meg tetszeni akarok egy srácnak,és tudom,hogy nagyon nagy a konkurencia,még hozzá nem is akármilyen az a konkurencia,szebbnél szebb lányok,valahogy fel kell vennem velük a versenyt,már pedig ez olyan testalkattal nem megy ami nekem van.


Engem ezek motiválnak leginkább.Most már kb.2 hete diétázom,szerintem egész jól megy,hétfőn mérlegelek.A múlt héten fogytam 1 kg-t,most a héten szerintem lement 2 is,legalábbis nagyon remélem:)

2011. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nincs köztes átmenet vagy diétázol vagy ne, ha le akarsz fogyni akkor nagyon határozottnak kell lenned és nem szabad megállni ha lemegy 2-3 kg. Gondolj arra mikor éhes vagy este, hogy ez nem rossz neked hanem jó és nem lesz semmi baja a testednek.
2011. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

keress egy képet, hogy milyen alakot szeretnél (persze olyat amit képes is vagy elérni) és rakd ki háttérnek gépre, telóra vagy nyomtasd ki és tedd ki a hűtőre vagy akárhová

vagy újságból is kivághatod

én azt csinálom, hogy ha pl.: kekszet eszem akkor azt nyomban igyekszem is ledolgozni, tornázom

ha éhes vagy igyál vizet

2011. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon édességre vágysz,akkor egy kis pohár édesítős ital megengedett( de ne csinálj belőle rendszert,mert nagyon nagyon egészségtelen!! volt,amelyikre ráírták,hogy a gyermekek tanulásást és figyelmét befolyásolhatja..)
2011. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na, egy-két normális választ csak sikerült begyűjtenem! köszi
2011. aug. 7. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!