Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan / mivel győzzem meg...

Hogyan / mivel győzzem meg anyámat, hogy engedje, hogy dohányozzak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 15:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Ne tedd tönkre az életed csak azért mert mások tönkre teszik! én is 15 vagyok. pár kivétellel az összes osztálytársam cigizik, de még soha egyszer sem cikiztek azért mert én nem. kipróbáltam és ennyi. szegénykéim nem fogják megérni az unokáik születését, de talán még a gyerekeikét sem...:S
2009. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

én egyáltalán nem az osztálytársaim miatt cigizek.. hát már régebb óta cigizek-de ezt már mondtam is- meg nem vagánykodni akarok. nem az emberek előtt cigizek h nézzék milyen vagány vagyok.. mert egyáltalán nem! sztem aki azt hiszi h vagány azzal h cigizik az csak leégeti magát. én inkább bujkálok a cigivel! nem h mutogassam h ,,nézzétek mi van nálam".. :S


engem nem érdekelnek az unokák.sem a gyerekek. nem akarok se gyereket, se unokát !!! nem is akarok öreg koromig élni..

2009. dec. 9. 11:56
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
11 éve korodtól cigizel ? bmeg :D miért nem kezdted akkor inkább már 9 évesen, az menőbb lenne .. xD
2009. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
15 vagy és 4 éve dohányzol???:O Hát gratulálok!
2009. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tom hogyan győzd meg, de mindenképp nézd meg a neten, hogy miként néz ki egy 20 évig dohányzó ember tüdeje! Hidd el nem fogsz rágyújtani.
2009. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Figyelj! Probáld ki azt hogy nem veszel cigit legalább egy hónapig és nézd meg mennyi zsebpénzed fog majd maradni! Nekem is az osztársaim szinte mindegyik cigizik, én is kipróbáltam már hogy mien szivtam is vagy 4 hónapig de aztán jöttek az anyagi gondok hogy nincs pénzem, kérni meg ciki főleg egy doboz cigire akkor még aztán bejött aa képbe a sport is :s és a cigi meg a sport között kellett választanom és én a sportot választottam. Most már ha marad pénzem azt mind elrakom jó helyre és értelmes dologra :D
2009. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

"és több szülő van aki megengedi,mint aki nem -.- "


Légyszíves az előbbiekre ne használd a szülő szót. Azok nem többek mint vér szerinti nevelők. Adnak a kölöknek enni és inni valamint anyagi dolgokat. Emberi selejtek generációi nevelődnek így ki akik ágyú tölteléknek is kevesek. Amúgy az a szomorú hogy valóban több ilyen van mint a szó klasszikus értelmében vett "szülő".


Ha anyádnak van egy kis esze akkor bizony sosem fogja hagyni vagy helyeselni hogy cigizz. Elvégre nem azért nevel téged hogy pár nyavalyás kulcsos gyerek lerántson. Nem a cigizés a gond hanem hogy ennyire befolyásol a környezeted. Legalábbis szerintem.

2009. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak teljesen igaza van. Megdöbbentem, amikor olvastam, hogy egyesek megengedik a gyereküknek, hogy cigizzen:-(

Egyébként a rengeteg káros hatása mellett (tüdőrák, gégerák,szájüregi rákok erek károsítása)a bőrt is tönkreteszi, idő előtt ráncosítja, a fogakat is besárgítja.

2009. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

miaz, h nem szülô az, aki megengedi, hogy cigizzen a gyereke? Az én anyukam mindig azt mondta, hogy ha cigizel fiam, azt csakis a te tüdöddel teszed!...és hát nem is cigiztem,( nahjo mostanában néha rágyujtok;))...sztem, ha vki cigizik az csakis az ô baja, az ô felelössége...a szülô nemsokat tud tenni, megtiltja, h a gyerek ne cigizzen, és az titokban, de ha ô akarja úgy is cigizni fog!

A kérdezô meg, sztem magát kéne meggyözze, hogy ne cigizzen.

2009. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

ha tiltják még rosszabb !


van olyan ismerősöm akinek megengedik, mert tudják h igy nem gyújt rá és nem is !

mert mondta ismerősöm, hogy ha neki megtiltanák csak azért is rágyújtana.


de nem teszi..

én tenném ha megengednék-

2009. dec. 15. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!