Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek úgy jó, ha úgy...

Szerintetek úgy jó, ha úgy próbálok leszokni, hogy reggel cigizem egy szálat, majd délután 1 és este kettő?

Figyelt kérdés

Úgy akarom elvileg hogy csak reggel majd este, de folyamatosan kívánom, és próbáltam már de képtelen vagyok letenni egyik napról a másikra, nekem nagyon nehéz, sokat cigiztem másfél nap alatt elfogyott egy doboz....jó nem egy nap alatt egy vagy kettő de így is sok volt, de jobb ha lecsökkentem és fokozatosan próbálom elhagyni bár igy is baromi nehéz megállnom.


27 nő


2014. júl. 21. 22:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
inkább olvasd el Allan Carr: Rövid úton leszokni a dohányzásról címû könyvet.
2014. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem megy. Ezt Te mondod, magadnak. Ezzel csak alkudozol, hogy újra rágyújthass. Nekem nem megy, ezért most rágyújtok. Aztán jön a bűntudat, elhatározod, aztán megint alkudozni kezdesz. Így nem működik.

Tudom miről beszélek, nálam az elvonási tünetek listája egyszerre jelentkezett. Próbáltam én mindent, tapaszt, elektromos cigit, adag csökkentést egyik se működött.


Aztán egy napon belenéztem a tükörbe, és rájöttem, hogy nem vagyok én ilyen gyenge. Több, mint 2 éve egy szálat sem szívtam. Többet nem is fogok.

2014. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!