Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha néha szoktam cigizni, jobb...

Ha néha szoktam cigizni, jobb ha nem tudja meg a családom?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, azt csinálok amit akarok, de nem akarom, hogy ebből probléma legyen.

Mert nálunk senki nem dohányzik!


De néha-néha szoktam cigizni, tényleg nagyon keveset, nem rendszeresen.

Jobb ha nem látnak meg sehol cigivel a kezemben?

19/L



2014. júl. 26. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Jobb, ha te sem látod magadat így.
2014. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb ha tőled tudják meg ,mintha valahol épp elkapnának.Akkor a titkolózás miatt még többet kapnál.

Én már az elején elmondtam anyáéknak, hogy néha cigizek (én sem rendszeresen).Nem örültek neki, de tudják hogy aki akar valamit az úgyis eléri.Így legalább tudják mit csinálok és nem aggódnak.

2014. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lionkind válasza:
10%

Egyik barátom is így volt vele... Szóltam hogy ne hülyéskedjen vele mert rászokik és meg foga bánni. Most rendszeresen dohányzik, már rég megbánta (nem csak ő a pénztárcája is). Ő is felnőtt elmúlt 18.

Pár kérdésem van hozzátok :


1. Mi a francnak neked az a cigi? (kérlek kímélj meg attól hogy nyugtassa az ideget stb. mert ez lerágott csont, ha elkezdesz cigi nélkül is szájon át lélegezni mélyeket az is megnyugtat és a tüdőd se bánja.)


2. Te ismered a szüleidet, te tudod mire számíthatsz ha meglátnak. Jobbik esetben egy kiadós leckét kapsz miért ne cigizz. Ha annyira felnőtt vagy és azt csinálsz amit akarsz akkor vállald is érte a felelősséget! Miért akarsz mint egy gyerek kibújni a saját döntéseid súlya alól?


Ha problémáid vannak azt másképp kel megoldanod főleg ha tényleg "Felnőtt" akarsz lenni. Szerintem szokj le.


Nem dohányzó 20/F

2014. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne mond el. Amit nem tudnak, az nem fáj nekik.
2014. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!