Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzom de ha iszok alkoholt...

Dohányzom de ha iszok alkoholt akkor nem kívánom a cigit. Ha csak 1et beleszívnák tuti kihánynám. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
1 sört ittam multkor és már közbe se tudtam volna cigizni mert kihánytam volna és nem azért mert bevoltam rúgva
2014. aug. 6. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha nem kívánod. Még mindig jobb a mértékletes alkoholfogyasztás, mint a dohányzás... ;)
2014. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A cigi a kávéhoz passzol, én se szeretem alkohollal együtt. Az alkohol savanyú, a cigi keserű, és együtt bizony hányás ízük is van. Na de hogy ez hogy került ebbe a kategóriába...
2014. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én pont csak akkor cigizek, ha ittam. Ez persze kb. havonta egyszer-kétszer, ha rendesben cigiznék, akkor valószínűleg nekem se a piával menne, tényleg kicsit sz*r ízük van.
2014. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont, hogy többet (sokkal) cigizek, mikor alkoholt iszok. Kb 4 óra leforgása alatt elmegy néha egy doboz cigi is. Barátaim is így vannak ezzel. Még sosem hallottam, hogy valaki nem kívánja a cigit pia mellé, ez nagyon furcsa.:D
2014. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is volt, hogy lementünk bulizni párommal és haverjával, spiccesen a haverral simán rágyújtottznk, én egymás után többre is, párom meg mondta, hogy te úristen, hogy lehetünk képesek rágyújtani ha ittunk? Mondjuk neki a gyomra is érzékenyebb. Szóval nem vagyunk egyformák.
2015. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!