Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki a Cigi (14 évesen )?

Ciki a Cigi (14 évesen )?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 19:15
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bénának tartom, ahogy egy tini próbálgatja a cigit szívni. Nagyon nyomi fejet vágnak közben, látszik, hogy nem is élvezik, csak menőzésből akarják csinálni. Én az ilyeneket nagyon megmosolygom. Akkor inkább hagynák a francba és gördeszkázzanak, vagy biciklizzenek, görkorizzanak. Azt inkább tartom menőnek. Ja és mellette nehéz cigizni, mert a "sporthoz" tüdő is kell, ha cigizel, akkor nem lesz hozzá állóképességed, kiköpöd a tüdődet. Én pl vitorlázó repülőztem, amikor rájöttem, hogy a kettő nem megy egyszerre. Ja a lovaglást is nagyon ajánlom!!!! Az olcsobb, és ugyanolyan felszabadító, ha már eljutottál egy bizonyos szintre.
2010. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ, ha azon kevesek közé tartozol akik csak néha szívnak egy szálat, akkor nem, de ha sűrűn akkor az.
2010. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy szálat, akkor nem???? Akkor azt az egy szálat meg minek? Akkor az az egy szál mire jó?
2010. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim válasza:
100%

Nem ciki csak hülyeség, én két éve szoktam rá, most tervezem hogy leszokjak. Hasznod nincs belőle, a pénzed meg elfolyik. Jól gondold meg 2x is, hogy mit csinálsz!

Legjobbakat!

19/F

2010. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim válasza:
100%
Nem ciki, a mai világban ez tökre megszokott dolog. De szerinte te egy F*SZ vagy.
2010. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim válasza:
78%

Ciki.. mert azt se mondhatod h kivánod a cigit.. hiányzik.. mert nem ..

nem dohányzom de a barátaim többsége igen.. látom milyen szar rászokni..

/energiaitalozni de italozz mert azzal is kicsinálod magad.tapasztalat:) /

2010. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
93%

Az biztos, hogy én egy cigis srácoz meg nem tudnék csókolni... Nem csípem ha valaki hamutartó, se hogy füstszagú, se hogy keserű a szája, és sárga a foga... Ha valaki cigarettázik ilyen idősen, én gonosz mód rögtön besorolom suttyó parasztnak, és kerülöm... Igen, gonosz vagyok, és sznob.

13L

2010. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg tévhit hogy megnyugszol tőle. Mert a cigi előtt kicsit idegesebb vagy, mint az átlag. Mikor rászoksz, akkor olyan leszel mint az átlag, kicsit talán jobb. De ahogy abba hagyod, hiányzik a nikotin, és sokkal idegesebb leszel mint az átlag, és ha újra elszívsz egy-két szálat, újra csak olyan leszel, mint az átlag...
2010. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
79%

Nem!!! Naggyon menőőőő!!!

20 év múlva atüdőrák és az oxigénpalack amit húzol magad után, mert nem kapsz magadtól levegőt már kevésbéXDXDXD

2010. jan. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim válasza:
93%

"Nem!!! Naggyon menőőőő!!!

20 év múlva atüdőrák és az oxigénpalack amit húzol magad után, mert nem kapsz magadtól levegőt már kevésbéXDXDXD"


Ha ezt viccnek szántad nagyon rossz volt... Ne szokj rá... Én már végig néztem, ahogy lezajlik az egész rákos dolog. Egy rokonom 15 évesen szokott rá és egész életében cigizett. Majd öregebb korában leszokott, csak későn. Tüdőrákos lett, nem tudott nyelni, lefogyott 30-40 kilóra és nem kapott egyedül levegőt... Ezért személyes tapasztalabból tanácsolom, hogy ne szokj rá...

2010. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!