Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki a Cigi (14 évesen )?

Ciki a Cigi (14 évesen )?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 19:15
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim válasza:
92%

ha már feltetted itt ezt a kérdés akkor már magadnak ciki.:D

amugymeg ha hülye vagy és menő akarsz lenni akkor koránhalj meg tüdőrákba.

egészség.:D

2010. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

Hali!


Folyamatosan követtem az eddigiek során is az eszmecserét... de eddig úgy éreztem, nincs mit pluszban hozzátennem, sztem a többiek már úgyis elmondták -- helyenként sokkal jobban is -- mint amit és ahogyan én is el tudtam volna mondani.


Ami miatt most mégis megszólalok (ennyi idő után) az az, hogy az imént -- tökspontán -- elkezdtem az videóklínikán böngészni, és véletlen "kincs"-re leltem. Valaki ismert doki vall önmagáról, -- aki egykoron igen aktív és intenzív szenvedélybeteg volt (tudomásom szerint kábszerfüggő), s egyébként sem könnyű személyiség, -- hogyan sikerült életében egy nagyon fontos döntést meghoznia egy szenvedélybetegségével kapcsolatban!?

(Mint ismeretes, a dohányzás; rendszeres, túlzásba vitt alkohol, kábítószerfogyasztás, ill. önkielégítés/szex; szerencsejáték,... függőséget okoz így az egyén szenvedélybeteggé válik.)


Nos, sztem az általam beszúrt LINK alapján mindenki rá fog jönni kiről beszélek, azonban gyenge, ostoba, sértett álbüszke képmutató viselkedésnek tartanám azt, ha vki CSAK AZÉRT NEM NÉZNÉ MEG, ill. azért nem lenne az önvallomásból leszűr7ő mondanivalóra kíváncsi, mert elfogult ellene sajátos sztereotípiái miatt, és nem komálja a személyét.

Persze, ha vkit ALAPBÓL nem érdekel az egész mondanivaló, az már más tészta.



LINK >> [link]


Én végignéztem, és téged is arra bíztatlak, hogy NÉZD VÉGIG kifogáskeresés nélkül!

A lustábbak kedvéért íme némi segítő infó:

A MONDANIVALÓ AZ IDŐCSUSZKÁN: ||(01:40--)02:03--3:40(--)04.20--05:07 (végig)||



Üdv: EE

2010. jún. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim válasza:
65%
Sztem qvára nem ciki se menő csak egészségtelen és ennyi!!!!
2010. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim válasza:
90%
NAGYON GÁZ, NEM MENŐ, MAGADAT ÖLÖD VELE
2010. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim válasza:
0%
Én 14 vagyok, és dohányzom... nem azért mert menő akarok lenni hanem mert szinte minden családtagom cigizik és azok is akikkel lógok és akkor mért ne? én dolgom azok akikkel lógok azokat nem zavarja a többiek meg le vannak szarva... nem ciki, csak káros énse tudok már hosszabb távot lefutni ugy hogy nem esek majdnem össze... szal nem ajánlom, én már probáltam lettennni de mindig megkivántam... akik szerint meg hülye, idióta köcsög bagós vagyok azokat leszarom, én dolgom majd én halok meg hamarabb... de azért nem ajánlom...
2010. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: akkor engem leszarhatsz, de a környezetedet is mérgezed, ha nyilvános helyen gyújtasz rá... egyébként nem ciki, szánalmas.
2010. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim válasza:
16%
Nem én is 14 vagyok és szívom de csak bulikon vagy unoka tesókkal.
2010. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:
76%

Én 15 vagyok még soha nem próbáltam.


Egyik volt oszt.társam 11 évesen rászokott most lesz ő is 15 és már napi 3 dobozzal szív mellette aktívan füvezik és éli az életét ien életmóddal úgy kb. 20 éves koráig...

2010. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
47%

Nem csak 14 évesen ciki... 20 évesen is... De ha valaki olyan korán kezdi akkor nem csak azért ciki mert ciki,hanem azért mert nincs annyi esze,hogy ne mérgezze magát. Ha esetleg később stressz oldóként elszív párat..hát ez van. De 14 évesen (persze,történnek az emberekkel oltárian fájó dolgok,halál eset stb velem is történt) de nem hinném,hogy érné folyamatos stressz amit le kéne vezetni cigivel

L/15

2010. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz ciki.
2022. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!