Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki a Cigi (14 évesen )?

Ciki a Cigi (14 évesen )?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 19:15
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
97%
Tök mind1 hány éves vagy, mindenképpen ciki, büdös, és visszataszító... 15/L
2010. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az még nem ciki, ha szívod. De ha egyszer rákos leszel és a kemoterápiátol kopasz leszel... Na az lesz a ciki. Viccet félre téve. Ha szívod akkor hagyd abba, ha nem akkor else kezd. Pláne 14 évesen. Én azt a percet bánom, amikor rászoktam. Lassan 6 éve, de próbálok leszokni. És hidd el 6 év alatt annyit rontott a tüdőmön, hogy majd összesz*arom magam egy kiadós futás után.
2010. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim válasza:
78%
Igen,rohadtul ciki! 14 évesen? normális vagy? tudod mit próbálj ki? gyújts rá,aztán dugd fel a seggedbe fordítva és azután ahányszor megkívánod,az az érzés jusson eszedbe! Na ez egy jó eszköz a leszokásra...
2010. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
94%

01:14 vagyok

"Nem!!! Naggyon menőőőő!!!

20 év múlva atüdőrák és az oxigénpalack amit húzol magad után, mert nem kapsz magadtól levegőt már kevésbéXDXDXD"

Kedves 12:17-es!

Ezt nem viccnek szántam. Próbáltam olyan Dr Houseosan szarkasztikus lenni:) És felhívni a figyelmét a kérdezőnek az esetleges tüdőrák veszélyére.

Am nem akarok rábeszélni senkit a bagózásra, mert szerintem marhaság. Én nem cigizek. Próbáltam, 5 évesen beleszívtam anyáméba aztán majd megfulladtam úgy köhögtem. 16 évesen rágyújtottam egyszer hátha csak béna voltam elsőre:) de 2 slukk után rájöttem hogy a cigiben még mindig nincs semmi jó. Mint mondtam ez nem lebeszélés vagy rábeszélés de attól h valaki bagózik még nem lesz feltétlenül tüdőrákja, és nem minden tüdőrákos bagózik. Szüleim durván 30 éve szívják és egyiknek sincs tüdőrákja. Igazából én azt nem értem h mi a jó benne? Aki piál azt meg tudom érteni mert annak jó íze van és bár a részegséget nem támogatom de néha egy pohár bor nem olyan nagyon ártalmas, a drogtól repülsz állítólag (azért mindent én se próbáltam). De a cigi? 20 szál 550ft durván egy közép árkategóriásból. Ebből kb másfél doboz/nap simán elmegy. És nincs jó íze, sőt gyakorlatilag csak büdös füst.

2010. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
93%
nagyon ciki!!!!!!
2010. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
ciki bizony. bagoly mondja verébnek (én 12 évesen kezdtem, na az milyen ciki. szégyellem is! kerüljétek, de sürgősen.)
2010. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim válasza:
100%
nem ciki hanem gáz hogy 14 évesen már dohányzol !!!
2010. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
32%
Nem tesz jót a cigi, de ha cigizel akkor inkább kevesebbet, de normálisabb cigit szívjál, mondjuk Dunhill-t. Vagy valamelyik Djarumot csak 1550 egy dobozzal, de a Dunhill sem büdős szerintem, és az csak 720 ft.
2010. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
32%
Persze csak akkor csak ha olyan ritkán cigizel mint én. főleg a Djarumra gondolok.
2010. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem ciki.CSAK HÜLYESÉG!
2010. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!