Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől lehetett ez? (fű)

Mitől lehetett ez? (fű)

Figyelt kérdés
Régebben szívtam és teljesen jó volt, ellazultam, minden tök jó volt. Legutoljára viszont, nagyon rossz volt. 5-10 perc elteltével elkezdett az egész testem bizseregni, néha megrándultak a karjaim/lábaim, nagyon erős mellkasi fájdalmat éreztem és nagyon gyorsan vert a szívem. Szédültem alig tudtam mozdulni, viszont mindenképpen kellett mert, ha nem tettem egyre jobban elnyomott az egész és alig voltam már észnél, ez kb. 2 órán keresztül tartott, viszont még másnap is éreztem a mellkasi fájdalmat csak sokkalta kevésbé. Azt hittem sose lesz vége... Mi lehetett ez?
2015. jan. 12. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Marihuána által kiváltott pánikroham. Ez a nyomott érzés kitarthat 2-3 napig is. Sőt rosszabb esetben még sokkal tovább is, de nálad most nem erről van szó. Viszont nagy valószínűséggel a következő spanglinál is ugyanez fog történni, szóval ha nagyon muszáj szívnod, akkor csak egy slukkot, várj pár percet és ha nincs baj, akkor szívd csak tovább. De a jellemző az, hogy akinek egyszer kijön a pánik, az lerakja a füvet, mert utána már nem lesz élvezetes a dolog.
2015. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz volt a minősége. Vagy legalábbis más volt a régihez képest.
2015. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyan abból volt mint az előző :/ Ezért is nem értem a dolgot.
2015. jan. 12. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és nálam ugyanígy volt, hát nem kis meglepetésként hatott rám, hogy teljesen más hatása van, mint eddig. Utána más emberekkel is beszéltem, akikkel ugyanez történt, nem ritka dolog, utánaolvastam és azóta már nem füvezek.
2015. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Mindenesetre szerintem ez nem fog engem visszafogni a dolog alól, főleg hogy eddig semmi gond nem volt. Lehet csak a lelkiállapot tett be nekem...
2015. jan. 12. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
2007 ben kezdtem szívni, 2009ben volt velem először ugyan ez a pánikroham, de leszartam, nem jött elő mindig, de egyre gyakrabban és gyakrabban jelentkezett, majd már józanon is jöttek, ma ott tartok, hogy 3 éve nem szívtam, rendszeresen vannak rohamaim, és van róla egy papírom, hogy mániákus skizofréniában szenvedek.
2015. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!