Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kipróbáltam de rosszul vagyok....

Kipróbáltam de rosszul vagyok. Normális ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiatal vagyok és kipróbáltam a dohányzást, narancssárga Phillip Morris-ból szívtam el 9 szálat szívtam el 3 nap alatt. Mindegyiket rendesen letüdőztem, csak szédültem tőle. Ez után 1 nappal azt tapasztaltam magamom, hogy sokat köhögök, olykor szárazat, olykor nem. Néha gombócot érzek a torkomban, valamint a hörgőim is máshogy funkcionálnal (pl. Ha a a torkomhoz közelebb szorítom a nyelvem egy kicsivel akkor már hörgök) (pl ha csuklasz) nem tudom, mi ez de nagyon nem tetszik. Minden slukkot letüdőztem, és ezt érzem most. Mit tegyek? Orvoshoz kell fordulnom? El fog majd múlni? Ettől ugye nem lehet rákom?

Válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 4. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne bagózz es nem lesz bajod...
2016. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyílván 9 szál cigitől tüdőrákod lesz... Először is nyugodj meg, mert ez első ciginél természetes. Valószínűleg a forró cigi füstje, megégette a nyelőcsöved, és a többi dolgot. Nem vészes, csak most ne cigizz egy darabig.
2016. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

természetes reakciója a szervezetednek.

a dohányosok is köhögnek csak nekik az a mennyiségű köhögés már megszokott.

2016. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen normális. Ne aggódj, ennél csak rosszabb lesz, ha folytatod.
2016. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 évig dohányoztam, és nem köhögtem, erről ennyit. Először persze igen, de elmúlik
2016. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Félek még mindig rossz, nem tudom majd mikor múlik el.
2016. máj. 5. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ne aggódj elfog múlni.
2016. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szívjál minél többet, napi 2 dobozzal ha lehet, de aztán ne sírj nekem a tüdőrákos ágyadon..
2016. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!