Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kipróbáltam ezt a "6 óra után...

Dorcsa76 kérdése:

Kipróbáltam ezt a "6 óra után nem eszünk" féle dolgot és rosszul lettem másnap reggel! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az történt hogy 3 napig úgy étkeztem hogy este 6 óra után már nem ettem hanem olyan 5 óra körül megvacsoráztam és másnap reggel rosszul lettem.Szóval nekem ez nem jött be amiből kijön az hogy ehetek 7-8 körül? Elég későn fekszek le főleg hogy most nyáriszünet van.Nem diétázok de odafigyelek mit eszek és mindenből egy kicsit (kivéve édességek és társai) + heti 4 óra aerobic.Most kezdtem el hétfőn a 'fogyókúrát' mert igazából csak olyan 4-5 kilótól szabadulnék meg.Nektek mi a véleményetek erről?166 cm vagyok és 61-62kg 16/L

#fogyókúra #étkezés #hat óra után
2014. jún. 19. 10:16
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi javítok: heti 4x 40perc aerobic :D
2014. jún. 19. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:
most akkor nem dietazol vagy fogyokurazol, dontsd el, mer ellentétes amit irsz,az h 6utan nem lehet enni az hulyeseg, ha fogyni akarsz tobb energiat kell elhasznalnod mint amit elfogyasztasz, tehat ehetsz este tizkor is ha kaloria deficited lesz
2014. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nagyon sokszor le lett írva, hogy ez a "este 6 óra után nem eszünk" teória egy ökörség.

Csak akkor jó ha este 8-kor már alszol.


A helyes:

lefekvés előtt 2 órával egyél utoljára. ennyi.


Ha éjfélkor fekszel le, akkor este 10-kor még ehetsz valami könnyű vacsorát.

2014. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Bocsi :/ úgymond kezdő vagyok, tehát örülök ha tanácsokat adtok.Akkor fogyókúrázok.


#3 Igen tényleg nagy hülyeség.Inkább eszek mindent módjával(!) :) köszi!

2014. jún. 19. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!