Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 éves vagyok cigizek de nem...

15 éves vagyok cigizek de nem szoktam rá miért?

Figyelt kérdés
Dohányzom de kibirom sokáig nem érzek semmi hiányt semmit semm érzek amikor nem gyujtok rá miért nem szoktam rá?
2016. aug. 30. 11:17
 1/3 anonim válasza:

Lehet,most nen konkrétan a kérdésre fogok válaszolni,előre is bocsi.:)

Én is 15 vagyok,és 14 éves koromban cigiztem, elég intenzíven,és mégsem szoktam rá. Mostanra úgymond "megjött az eszem" és letettem. Cigiztem mégsem voltam rászokva. Nemtudon miért.:)

2016. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert nyáron elkezdtél cigizni, és elszívtál már életedben akár 5 dobozzal, még nem alakult ki a súlyos nikotinfüggőség. Most még abbahagyhatod, bár 15 évesen úgysincs annyi eszed, majd később, amikor már képtelen leszel rá. Szóval azt mondom: ne aggódj, olyan nincs, hogy valaki nem lesz függő a nikotintól meg a többi anyagtól, amit szándékosan ezért (is) tesznek bele a cigarettába. Idővel ki fog alakulni a függőség, másoknak is ment, te sem leszel kivétel, ez nem kell, hogy aggasszon. Ha véletlenül mégsem alakulna ki oly mértékben, és azt érzed, hogy kibírnád cigi nélkül, akkor meg maximum nem árulod el a barátaidnak, és nem fognak lenézni, hogy csak divatcigis vagy.

(Viszont ha majd gyermeked lesz 10-15 év múlva, és panaszkodsz, hogy hiperaktív a gyerek, meg majd debil lesz egy kicsit, jusson eszedbe, hogy 15 éves korodban feltetted ezt a kérdést, és keverj le magadnak egy iszonyatosan nagy pofont a születendő gyermeked nevében is.)

2016. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van aki nem szokik rá, de attól hogy még nem szoktál rá később még kialakulhat a függőség.
2016. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!