Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez igazi fű lehetett?

Ez igazi fű lehetett?

Figyelt kérdés
Csak egy fél körömnyit tettem bele a cigibe, rendes gumó volt csak az a nagy fajta hanem inkabb olyan félcenti, beletettem elszivtam a ciginek a felét és belassult minden 10 mp mulva meg elkezdett szaporan verni a szivem meg olyan volt mintha a májam dobogott volna meg a belső szerveim. Egyébként nem olyan erős szaga csak akkor lehetett érezni hogyha közel tettem az orromhoz de nem éreztem vegyszer szagot inkább csak ilyen enyhen fűszeres szag de hasnolittom a rendes fűre, volt már nálam rendes fű is külföldön és még ugy is éreztem a fű szagot hogy a zsebemben volt, 1 méterröl.is érezni lehetett. minden marihuánának erős illata van vagy vannak.kivételek amit tényleg csak.akkot érzel ha kozel.teszed az orrodhoz?

2018. ápr. 11. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem az a nagy fajta úgy ertem csak elirtam, olyan félcenti volt
2018. ápr. 11. 17:47
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, herbált szívtál. A marihuána nem okoz erős szívdobogást, a fűszerillatot azért érezhetted, mert valaki pl majorannát kever hozzá, hogy át tudja verni a hozzá nem értőket. A fű gubacsa olyan, hogy mikor elkezded szétszedni egy kicsit ragad a gyantától, és a levelek felismerhetőek benne, esetleg magok, vagy a levél szára.
2018. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez herbál volt, a marihuána szagát nem lehet eltéveszteni, és a leggyengébb, legszarabb marihuánának is rendes fűszaga van. Ami "hasonlít" rá, az nem fű, ugyanis a fűszag egyértelmű és összetéveszthetetlen.


A tüneteidről nem is beszélve.

2018. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
K2 volt,amit szívtál.
2018. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!