Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki leszokott a dohányzásról...

Aki leszokott a dohányzásról mennyi idő után szokott vissza?

Figyelt kérdés
Aki nem szokott vissza az meddig szenvedett?

2018. júl. 22. 21:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Apa egyik nap letette és ennyi volt, kb. 24 évvel ezelőtt. 4-5 hétig szenvedett, de abban az időben még többet horgászott, hogy elterelje a figyelmét :D


Anya 20 éve rakta le, egy lupus okozta tüdőembólia után. Még majdnem négy évig élt utána, aztán elvitte a betegsége. A folyamatos erős ízületi fájdalmai miatt pont nem érdekelte a cigi utáni sóvárgás.


Unokatesóm fél év múlva visszaszokott, meg a felesége is terhesség-szoptatás után azonnal.

2018. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Sikerült megbeszélni úgy magammal, hogy igazából egy percig nem hiányzott. Már 6 éve nem dohányzom. bármikor rá tudnék gyújtani, de nincs miért :)
2018. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Az alvás hogy ment nektek? Ma aludtam vagy 2 órát... Ami nem sok
2018. júl. 25. 04:16
 14/29 anonim ***** válasza:

Én több mint egy éve szoktam le, 2-3 hét alatt elmúlt a neheze, utána ahogy a szokásaim ugye megváltoztak már nem is hiányzott.


Most lenn vagyok tengernel, jól esett haverral sör mellett egy-két szál, de nem érzek késztetést hogy ragyujtsak. Minden fejben dől el! Nem a nikotin a veszélyes ilyen szempontból hanem a megszokás. Ezért is lehet CSAK elhatározásból leszokni, a többi üzlet

2018. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
A cigiről le lehet szokni, ha van értelmes cselekvés helyette, amit nem kell aztán szarrá degradálni, tehát találni kell valami olyan elfoglaltságot, ami közben inkább megéhezel, ha túl sovány vagy és nem vagy anorexiás és még mersz enni, vagy, amivel boldogsághormonok szabadulnak fel benned és a cigi láttán is már rosszul leszel, a negatív és pótcselekvéseket pozitív és valóságos, értelmes cselekvésekkel kell kicserélni, ha éppen fogyózól, akkor a mozgást és az edzést ajánlom, a sportot inkább
2018. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
10 év után :-( már két éve szívom megint
2018. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
10 év után? Előtte mennyit cigiztél?
2018. júl. 27. 07:02
 18/29 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen, de eltelt egy hét! Ilyen lassan még soha nem telt el.. De nem haltam meg. Élek csak a fejem fáj!
2018. júl. 27. 10:19
 19/29 anonim válasza:

"10 év után"

Napi 1 doboz! Most nem szívok annyit de szeretném megint letenni!

2018. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
De nem értem. 10 évig nem cigiztél. Gondolom nem volt könnyű leszokni. Akkor miért gyújtottál megint rá?
2018. júl. 27. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!