Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki leszokott a dohányzásról...

Aki leszokott a dohányzásról mennyi idő után szokott vissza?

Figyelt kérdés
Aki nem szokott vissza az meddig szenvedett?

2018. júl. 22. 21:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hogy bírod?
2018. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Még nem gyújtottam rá, de pénteken nagyon ideges voltam. Tegnap viszont olyan jól voltam mint még talán soha. Remélem ha elmúlik ez az egész akkor így marad mint tegnap mert akkor az nagyon jó lenne. Olyan jó kedvem volt tegnap hogy nem tudom leírni.mindennek tudtam örülni. Nagyon jó volt a tegnapi nap
2018. aug. 5. 05:54
 23/29 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra!! Én pár napig bírom de aztán sajnos az első dilis napomon már nyúlok is a cigihez :(
2018. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Pedig csak 1x nem kell rágyújtani. Mindig 1x. Mindig csak akkor az egyszer mikor megkívánod
2018. aug. 5. 12:50
 25/29 A kérdező kommentje:
Tudom, könnyű ezt mondani... Nikotinos rágót próbáltad?
2018. aug. 5. 12:52
 26/29 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező? Már sok idő eltelt...hogy haladsz, eltünteti az elvonási tünetek?
2018. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Sok idő eltelt, de lassan... Nagyon lassan! Hogy vagyok? Hát... Őszintén? Nem túl jól. A fejfájás meg ilyen apró nyavalyák már rég eltűntek... Lehet, hogy már minden eltűnt, de én alapból ilyen depressziós vagyok.. Szóval ez lehet, hogy már csak az alap``betegségem``. Egész nap cigiznek mellettem. Van amikor kerülöm. Van amikor nem érdekel. Aki leakar szokni az majd észre veszi. Cigit nem nagyon kívánom meg. Inkább az idegrendszerem nem tudja, hogy mi van.
2018. okt. 6. 07:53
 28/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok, és kívánom, hogy legyél boldog. Kerüld a cigiseket, és keresd az örömöket.
2018. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű trükkel szoktam le: nem akartam szenvedni, de csak akkor gyújtottam rá, amikor tényeg jól esett. Nem kellett neki sok idő, hogy belássam, hogy szinte sose esik jól, azt meg nem volt nehéz elhagyni.

15 év bagózás után már 6 éve nem szívom. Nem mondom, néha jól esett volna az elején, de az agyam felülirta hogy a dohányzás szar. Azóta se vagyok vele valami jó viszonyban, sőt...

2018. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!