Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzástól kevésbé leszünk...

A dohányzástól kevésbé leszünk pattanásosak?

Figyelt kérdés
Szárítja a bőrt, kevésbé lesz zsíros és ettől kevesebb a pattanás nem?

2018. aug. 9. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hat en dohanyzok sajnos, de nem szarazbb tole a borom egyaltalan, a T-vonalam surun pattanasos, mitesszeres meg a hatam is. Anyukam is dohanyzik, o mar 46 eves, tehat a korabol adodoan is mar szarazabbnak kellene lennie a borenek, de az ove is zsiros tipus es rajta is van a mai napig par db pattanas meg mitesszerek.
2018. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2018. aug. 9. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem száritja a bőrt.

Minél egészségtelenebb életet él valaki annál inkább beteg , pattanásos lesz.

2018. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20
2018. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igyál sok ásványvizet, gleccservizet, sportolj, járj el kozmetikushoz (gondolom, teen arc vagy).
2018. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen
2018. aug. 11. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezeket tudom ajánlani.
2018. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A dohányzástól még inkább pattanásos lesz az akinek hajlama van rá. Tapasztalatból mondom. A sport is hülyeség. Csak jobban izzadsz és nem mindenkinél távozik tőle jobban a faggyú. Van akinél jobban elzáródik. Nekem a hátam pattanásos valahol az enyhe és a közepes között. Ami viszont a legrosszabb a fenekem. Az nagyon pattanásos és pont ott! Direkt próbálok nagyon keveset ülni, de nagyon minimálisat segít rajta, szinte semmit. Nem tudom mit tegyek ellene
2018. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászhoz menj el, nekem sokat segítettek felirt két kenőcsöt meg az étkezésre kell figyelni, ennyi. Egyébként akkor ecigizek inkább
2018. aug. 13. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
A szauna nem segít?
2018. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!