Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 23. napja nem dohányzom....

23. napja nem dohányzom. Ilyenkor kezd az ember nagyon ideges lenni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább ilyenkor már annyira nem kellene?

Nekem most 2 napja hogy nem tudok senkivel beszélni. Mondjuk anyám azt mondta nagyképű lettem. Párom meg hogy teljesen hülye vagyok, szóval nem elég hogy mind a 2-en az orrom alá füstölnek, de még én vagyok a sz@r is amiért le akarok szokni. Elmondtam az elején mindenkinek hogy mire számítsanak,hogy mik az elvonási tünetek. Tudom hogy ezt nekem kell letennem, de nagy kérés lenne, hogy ne cseszrgessenek közben?



2018. aug. 11. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hajrá!!! Sportolj és egyél! Legjobb leszokási kombó :))
2018. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem valamit átléptem én ezzel az idegeskedős 2 napommal. Tegnap, tegnapelőtt már úgy aludtam mint már nagyon rég. Jó volt, hogy nem kelek fel fél 4-kor mert valamiért mindig felkeltem.ja és már a gyomrom is kezd a régi lenni. Nem mondom hogy minden jó, de már jobb. Bár ezután a 2 nap után azon sem csoálkoznák ha egy fél év múlva is lenne ilyen 2 nap. De ameddig csak 2 nap addig nem érdekel. 2 napba nem halok bele. Tuti hülyének fog nézni aki ezt olvassa, de elmondhatom hogy a leszokásomban egy video nagy szerepet játszik. Nem tudom lehet e linkelni ezért ha valakinek kell írjon. Én nem vagyok mágus. Nem kérek pénzt. Először én sem hittem benne. Azért hallgattam hogy tudjak aludni. Ami már egy jó dolog,

De így hogy nem is kívánom a cigit. Pláne

2018. aug. 14. 06:39
 13/17 A kérdező kommentje:
Már több mint 100 napja! Elég fura így vissza olvasni magam. Tényleg nagyon ideges voltam! Már elmúlt minden! De még vannak helyzetek mikor úgy meg kívánom! De nem is csodálkozok 14 év dohányzás után ez a 100 nap szinte semmi! Egyébként megérte szenvedni! Aki le akar szokni annak azt tudom mondani hogy a sport sokat segít!
2018. okt. 30. 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de en 5 éve nem dohanyzom màr, de még mindig tőrnek ràm sovàrgàsi rohamok ritkàn..elotte 20 évig cigiztem.
2018. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
3 honap az keves, addig még sovarog az ember utána nagyon is, azt kell elérni hogy ne gondolj màr a cigire, egyre ritkàbban fog eszedbe jutni , és amikor egyàltalàn nem jut eszedbe akkor màr jò, persze ez nehéz ha làtja az ember hogy a màsik rágyujt..fejben dől el!!!
2018. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elkeseredve. Tudom, hogy még van aki 3 év után is kívánja a cigit.de azt mondani hogy a 3 hónap kevés... Hát próbálja ki valaki aki dohányzik hogy kevés e. Az első hónap tűnt kB? 3-nak
2018. nov. 1. 09:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem keves 3 hónap! de a leszokashoz kevés! Akkor még bőven kivánja az ember! Ha 1 évet kihagysz, és a fejedből kiűzöd a kisördögöt, hogy nem gondolsz már a cigire akkor jó úton haladsz! Talán nem véletlen 10 ből 9 ember visszaesik pár hón után! Iszonyú akaraterő kell hozzá amilyen kevés emberben van meg! A gyenge ember akkor rakja le amikor már késő! És baj van! Érdekes akkor le birja rakni mert muszaj, na ezt kell gondolni amikor nincs még baj, esetleg megnézegetni kepeken milyen roncsolást csinál a szervezetben (nekem ez segitett) amikor ramtőr a sovárgás eszembe jut milyen pusztitást végez a cigaretta, és csak 1 életünk van! A szív és érrendszeri betegségek meg a rák közben arat! :-(
2018. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!