Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 50 napja nem dohányzom. Egy...

50 napja nem dohányzom. Egy hete olyan álmos vagyok. Szinte egész nap aludnák. Valaki volt így leszokás alatt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 09:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Egyébként ez az egész csak reklám, hogy ilyen nehéz leszokni meg olyan....

Persze hogy nehéz! Főleg mikor még a nikotin elvonási tünetei megvannak. De a leghosszabb az, hogy fél az ember hogy mi lesz vele cigi nélkül. Mi lesz ha valaki felidegesíti? Mit fog csinálni egy jó ebéd után? Meg ugye az agymosás kiskorunktól...

Mert már akkor is azt hallottam hogy milyen nehéz leszokni mikor még rá sem szoktam. Leszokni nem nehéz. Csak nem kell rágyújtani... Én mai napig kívánom a cigit, de simán oda állok egy olyan ember mellé aki dohányzik...nem zavar a füst. Az első egy hónapban kerültem... Miért kerültem? Mert féltem! De rájöttem hogy szembe kell szállni a félelemmel mert csak úgy lehet leszokni. Van olyan ismerősöm aki 2 éve szokott le. Semmi baja! Még ő is néha megkívánja, de az már nem olyan mint az első héten. Nekem is 2 hónap alatt egyre kevesebbszer jut eszembe! Hülyén hangzik, de ehez tényleg semmi nem kell!csak annyi, hogy eldöntöd magadban, hogy nem cigizel és, szembe kell nézni vele, hogy mások ezt nem teszik meg és körülötted szívják! Nem nagy dolog, HA megérted amit írok!

2018. szept. 19. 15:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne ez alatt az átmeneti időszak alatt e-cigarettáznod, ha már nagyon kívánnád a cigit és a határán vagy a rágyújtásnak. Nem átszokni, hanem azzal leszokni. A nikotin már teljesen kiürült a testedből, így lehet hogy ha nagyon kívánnád, akkor maga a pótcselekvés hiányzik csak.
2018. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi hiányzik! De azt tudom hogy az e cigi nem! Vissza szoktatnám saját magam. Fél évig e cigiztem. Itt van mellettem a szekrényen! De mivel le akarok szokni ott is hagyom! Ha a rendes cigi lenne ott már lehet, hogy kidobtam volna, de ez nem zavar
2018. szept. 26. 06:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem az 1-3 nap a legnehezebb, ma vagyok az első napon! 36 éves vagyok, kb 18 éve víg ízek, kisebb megszakításokkal, 2-3 éves kihagyással! Nekem a sok víz segít...valamennyit!
2018. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én még mindig küzdök ezzel. 16 éves vagyok. Az eszem azt mondja tegyem le, még mielőtt rosszabb lesz. A szívem meg üvöltözik hogy gyújtsak rá, mert nem bírom.


Szóval kinek mi a tippje a leszokáshoz?

2018. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
16 évesen neked hamarabb elmúlnak a tünetek. Csak addig ki kell bírni. Mióta cigizel?
2018. szept. 30. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!