Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt olvastam ma, hogy akinek...

Azt olvastam ma, hogy akinek könnyen megy a leszokás annál hamarosan rákot diagnosztizálnak. Mennyire lehet ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha meg nem igaz akkor miért olvasható ilyen? Teljesen véletlenül bukkantam rá!

2018. szept. 8. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
2018. szept. 8. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

A legnagyobb marhaság, amit mostanában hallottam.


"Ha meg nem igaz akkor miért olvasható ilyen?"


Jaj, de kis naív vagy... Hát hogy több legyen a kattintás, mert abból van a reklámbevétel.

2018. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
...
2018. szept. 8. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kattintás miatt csinálják, álhír, butaság.
2018. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem
2018. szept. 8. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha meg nem akkor meghalunk kedves kérdező!

Mert gondolom neked is könnyen megy mint nekem?

2018. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Végülis, ha meghalunk akkor tényleg mindegy hogy igaz e... Egyébként nekem kimondottan könnyen megy most... Pont úgy vagyok ezzel kb. Ahogy le van írva. Próbáltam már mindent, de 3 hétig sem bírtam ki. Ma már 52 napja nem szívom.

Nem mondom, hogy nem kívánom meg. Meg végülis 3 hétig kB. Hozzám se lehetett szólni.... Úgyhogy ha bele gondolok annyira nem is volt könnyű, de könnyebb mint régebben... Te mióta nem szívod? Küldök egy linket ha érdekel.

2018. szept. 10. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ma már 52 napja nem szívom."


Csak így tovább! De a nemdohányzás miatt felszabadult idődet ne hülyeségek olvasgatására fordítsd! ;-)

2018. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szóval aki elkezdi szívni, de fél-egy év utánn kiéli magát az rákos csak nem tud róla?
2018. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!