Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert vagyok szomoru a leszoka...

Miert vagyok szomoru a leszokas miatt?

Figyelt kérdés
Szoval evekig szivtam napi bo 1 dobozzal, ma este van a 2. napom, hogy nem gyujtottam ra. Alapvetoen rossz, mert a keztetes megvan meg, hogy vagyok ra de ez csak ugy neha elotor majd elmulik. Viszont olyan kedvetlen vagyok, vagyis inkabb szomoru, nincs kedvem semmihez. Nem kaparom a falat, kattogni se kattogok sokat rajta megis rosszul vagyok, hogy abba kell hagynom. Vettem nikotinos ragot valamilyen szinten segit es mivel undorito ize van nem hiszem, hogy vennek meg egyet, kb a ket nap alatt 10 rago ment el. Mikor lesz eletkedvem? Tobb ok miatt is abbahagyom a dohanyzast pedig leirhatatlanul imadtam ilyenkor estenkent kiulni es elleni a gondolataimmal. :)

2018. dec. 20. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiányzik a szertartás még.
2018. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van...3 hete nem dohányzom azóta ki vagyok közösítve otthon is meg a melóhelyen is...kivonul mindenki cigizni èn meg ott maradok egyedül ...meg állandóan cseszegetnek hogy úgy se bírom sokáig kínálhatnak stb....tiszta dedó...de már csak azèrt se fogok cigizni ....kitartást csak lesz jobb
2019. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!