Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek normális az az...

Szerintetek normális az az apa, aki lakásban gyújt rá a cigijére úgy, hogy gyerekek is vannak vele egy légtérben és egyébként a lakáshoz tartozik erkély is?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól jobb lesz neked, ha azt mondjuk, hogy nem az?
2018. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az. Ugyanis a cigizés még nem az elmebaj jele.
2018. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki igénytelen, aki zárt térben, lakàsban gyújt rá. Hiába szellőztetsz, a bűz nem megy ki, marad. Jártam már dohányos ember lakásában, akik bent dohányoztak. A rajtam lévő ruha ment utána a mosógépbe, olyan büdös volt. Sajnos, vannak felelőtlen szülők is, akiket a saját gyerekük sem érdekel. Dohányoznsk a gyerek orra előtt zárt térben. De az én szememet a dohányzó kismama is zavarja. De nem szólnék bele, nem az én dolgom.
2018. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A cigizés nem az elmebaj jele, bár elég ostobának kell lenni ahhoz, hogy azért fizessen, hogy tüdőrákot kapjon, de mindegy.


Viszont a lakásban cigizés nálam az elmebaj jele.

2018. dec. 31. 13:04
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Az egy dolog, hogy saját magát károsítja, de a gyereket azért nem kellene. Ha a gyerek lány, akkor pedig még az "unokáit" is, hiszen a tüszők már embrionális korban elkezdenek fejlődni, csak megállnak egy fázisnál egy jópár évre.
2018. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
És az normális aki csak azért kérdez, hogy idegenekkel szidasson egy számukra tök idegen embert? Szerintem nem.
2018. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintetek normális az a felnőtt, aki a privát problémáit megoldás helyett vadidegeneknek beszéli ki az interneten?

Mert felénk ez az elmebaj jele.

2018. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Nyilvánvalóan nem elmebeteg, csak felelőtlen, önző, gyakorlatilag bűnelkövető. Te ki vagy ebben a helyzetben?
2018. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

"bár elég ostobának kell lenni ahhoz, hogy azért fizessen, hogy tüdőrákot kapjon"

Hagyjuk már ezt! Neked nem csak a lakásban való cigizéssel van bajod, hanem alapból a cigizéssel is. Ne provokálj, ha problémád van, beszéld meg az illetővel.

2018. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Ő dolga. Úgy tegye tönkre az egészségét, ahogy akarja.
2018. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!