Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vízipipa az megérződik az...

A vízipipa az megérződik az emberen? És akkor is káros hogyha gyümölcsöset szívunk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 06:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
IGen, ettöl is büdös leszel! AZ meg teljesen midegy, hogy milyen szagot kevernek bele, söt az még károsabb, mert egy csomó mesterséges szaganyagot adnak hozzá.
2010. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
En eleg gyakran szivom es meg nem mondtak h budos vagyok :) viszont azt igen, h almaillatu a lehelletem... almasat szivok. aztan kitudja.
2010. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
38%
Ne hallgass az elsőre, valószínűleg azt se tudja mi az a vízipipa
2010. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem soha nem mondták semmit meg mondjuk nekem megengedik
2010. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

a vizipipában:

-nincs kátrány mert nincs papír ami elégjen

-nincs nikotin, csak jó dohányt kell venni amire rá van írva hogy nincs benne

-ezt az is bizonyítja hogy az emberek max annyira kívánják a pipát mint a csokit

-gégerákod se lesz, mert nem forrú füstöt szívsz be

-a víz a felületi feszültsége miatt megszűri kevés maradék káros anyag nagy részétől

-ezt az is bizonyítja hogy milyen büdös, sárga lesz a víz 2-3 pipázás után

-és ami még így is benne marad káros anyag, az lerakódik a csőben

-nem érződik meg, csak a lehellete lesz valószínűleg kellemes (mint a második válaszolónak

-nem lesz sárga a körmőd-fogad és büdös a ruhád, ellentétben a cigivel

ha 30-40 évig szívod érelmeszesedés léphet fel a vizipipánál, de mutass egy 40-50 éves pipázót nekem...

-jaé és az előző állítás sem biztos, mert az arabok nem arról híresek hogy korán halnak, ahhoz képest mennyit szívnak... rengeteget

-egy vizipipázásnak a FÜSTMENNYISÉGE annyi mint 50-100 szál cigijének, NEM A FÜST MÉREGANYAGTARTALMA.

-láttam már nem egy kommentelőt akinek az orvosa mondta hogy inkább pipázzon, vagy egyenesen a mentő kollega :-)

-mutass egyetlen olyan embert, akinél bizonyított, hogy a pipázás miatt halt meg... mert a pipa miatt szvsz max úgy lehet, ha fejbevágják vele :D

tehát a véleményem szerint ha valaki pipázik, az aligha károsabb, mint ha kimenne egy szmogos utcára.

De ha meg valaki ennyire pánikol minden kis sz@rtól, az költözzön be egy oxigénsátorba és egyen biokajákat vagy mittudomén... :-)

2010. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Utána néztem a google-ba. Egy vizipipa "leszívása" 10 szál normál ciginek felel meg akár gyümölcsös, akár nem. Aki nem hiszi, járjon utána!
2010. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem leszel büdös tőle, de tény hogy nem a legegészségesebb dolog. Mondjuk engem csak annyi zavar benne, hogy mikor meggyujtom a szenet elég büdös lesz tőle a szobában, dee ezért jobb szabadban csinálni:)
2010. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tehát amit a google-ban találunk, az olyan mint a szentírás, ugye, utánam következő? :-)

mindegy, nem lehet mindenkinek egyforma véleménye. hol is tartana akkor a világ...

2010. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
xDD A google-ba azt olvastam,hogy 2pac még él! Akkor,hogy is van ez ?
2010. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. 08.17 osztom a velemenyed :) jol beszelsz :) eljen a vizipipa, be is gyujtom a szenet.:)
2010. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!