Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyit egyek meg kb?

Mennyit egyek meg kb?

Figyelt kérdés

Haverok ki szoktak menni egy olyan helyre ahol van egy pár vadkender bokor. És a gumoját szokták csipeketni. Kb mennyi gumot kéne meg ennem , hogy legalább olyan erősen érezzem a hatást. Mint egy olyan ciginél amibe 0,1 a zőld, nekem ha egyedűl szívok akkor is legalább ennyi kell?! De volt amikor felesbe szívtunk haverral egy 0,4-es cigit az kb olyan mintha egy normál cigi méretű 0,2-es spanglit el szívnék egyedűl. És akkor pont az is kellett kb 10-11-et ettem , de még

light-es volt a hatása. Szerintem ha 20-at meg eszek akkor sem fogok még be rosszúlni!



2019. máj. 11. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve ennek a hatása is kb olyan 30-40 perc után hat be normálisa.Gondolom ez olyan mintha sütiznék!
2019. máj. 11. 15:02
 2/4 anonim ***** válasza:
A magyarországi vadkenderben nincsen THC, szóval zabálhatjátok kétpofára, akkor se fogtok beállni. :DDD
2019. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
najo xD
2019. jún. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te mán modt készen vagy
2019. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!