Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek reggelire?

Mit egyek reggelire?

Figyelt kérdés

Már régóta nem eszek reggelit, felkelés után első dolgom tejeskávét inni és ennyi.

Próbálom magam hozzászoktatni a reggelire mostanában pár kanál Chocapikot szoktam enni,mert ez esik jól, és szertem.

Szeretnék ezen változatni. Tudtok valami jó ételt ajánlani,amit könnyű elkészíteni, és egészséges?

Tojás ételeket nem ehetek

Válaszaitokat köszönöm :) 18/l



#táplálkozás #reggeli #egészséges táplkozás
2019. ápr. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Zabkása gyümölcsdarabokkal.

Chiapuding.

Én joghurtot, krémtúrót, ilyesmiket is szoktam enni.

Pirítós valami könnyű feltéttel.

2019. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Zabkása tényleg jó. Kakaóporral csokissá "varázsolhatod" :D plusz banán bele akár és nagyon finom. De számtalan variációja létezik és sokáig jóllakotság érzetet okoz + egészséges.


Natúr joghurt is jó gyümölccsel, esetleg ha rohanásban vagy akkor valamilyen teljes kiőrlésű keksz a kávé mellé.


Vagy lehet kapni cukormentes műzliket is ha arra vágysz pl. az Aldiban kapható ilyen, ha a cukrosat leváltod, már azzal tettél egy lépést az egészségedért.

2019. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt szoktam (többek között):

100 g zabpehely

190 - 260 g banán

250 ml tej (1,5 %-os)


Néha még kiegészítem eperrel, áfonyával, mandulával, fehérjével, esetleg ha turmixolom, akkor van, hogy nutellát is rakok bele csak az íze végett.

2019. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pizzát
2023. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!