Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő után alakulhat ki...

Mennyi idő után alakulhat ki komolyabb betegség a cigi miatt?

Figyelt kérdés
Kb. január óta cigizek. Először csak napi 1, utána volt, hogy többet is elszívtam egy buli alatt, majd később már napi 2-3 is volt. Viszont már 1-2 hete egyet sem szívtam és pár napja észrevettem, hogy néha vérzik az ínyem fogmosás közben és, hogy egy fehér kisebb hólyag jelent meg pár napja a nyelvem szélén. Nem tudom, hogy ez azt jelenti, hogy csak aftám van (viszont eddig nem volt) vagy valamilyen szájüregi problémám van.

2019. júl. 15. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te olyan értelmes embernek tűnsz, ami ritka ezen az oldalon :)

Én is így vagyok vele: annyi betegség kialakulhat egyébként is, ne tegyünk rá egy lapáttal direkt, ne mérgezzük magunkat olyannal amivel nem muszáj. De mindenki magának dönti el!

Jó egészséget kívánok neked!

2019. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszi!

A Kérdezőnek is azt javaslom, hogy hagyja abba a cigit, ha ezek a problémák nem rendeződnek, akkor keressen fel egy orvost. Reméljük ezek a cigizéssel nem függnek össze.

Mindenkinek jó egészséget kívánok én is.

2019. júl. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!